خودرو سواری حامل ۱۶ مهاجر افغان چپ کرد و ۴ نفر کشته شدند

خودرو سواری حامل ۱۶ مهاجر افغان چپ کرد و ۴ نفر کشته شدند

فارس نوشت: رئیس اورژانس کرمان گفت: در پی واژگونی پژو حامل اتباع در محور ماهان به کرمان ۴ نفر کشته و ۱۲ نفر مصدوم شدند.

صابری رئیس اورژانس کرمان در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت ۵ و ۴۶ دقیقه صبح امروز دوشنبه(۱ فروردین‌ماه) به‌دنبال دریافت گزارش واژگونی یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ حامل اتباع غیر مجاز افغان در کیلومتر ۵ محور قدیم ماهان به کرمان ۵ تیم فوریت‌های پزشکی به‌سرعت به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: مصدومان این حادثه بعد از رهاسازی و اقدامات درمانی مناسب توسط تیم‌های فوریت‌های پزشکی به مرکز آموزشی درمانی شهید باهنر کرمان منتقل شدند.

صابری خاطرنشان کرد: متاسفانه در پی این حادثه ۴ نفر شامل ۱ زن و ۳ مَرد با رده سنی ۲۵ تا ۵۰ ساله به‌دلیل‌ شدت جراحات وارده در دم جان باختند و ۱۲ نفر مصدوم شدند.

وی عنوان کرد: مصدومان این حادثه شامل ۲ کودک ۱ و ۴ ساله و ۳ زن و ۷ مَرد با رده سنی ۱۲ تا ۴۵ ساله هستند.

بیشتر بخوانید:

جانشین فرمانده پلیس: فتنه‌ها را در نطفه خفه می‌کنیم

در هر ساعت دو نفر جان خود را در تصادفات از دست می‌دهد

47231

admin

پست بعدی

بهترین رژیم غذایی برای درمان ناتوانی جنسی

د مارس 21 , 2022
فارس به نقل از هندوستان تایمز، نوشت: نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد پیروی از یک رژیم غذایی پرطرفدار، علاوه بر کاهش سریع وزن به سلامت افراد نیز کمک می‌کند. نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد رژیم کتو می‌تواند ناتوانی جنسی را کاهش دهد و کیفیت زندگی را در افراد بهبود بخشد. کارشناسان می‌گویند، این رژیم نه تنها در کاهش وزن تاثیر می‌گذارد، بلکه متابولیسم را نیز تغییر می‌دهد. از این رژیم در سالیان دور، برای درمان بیماری صرع استفاده می‌شد، اما با پیشرفت علم پزشکی، داروهایی برای درمان این بیماری جایگزین شدند. داده‌های به دست آمده از این مطالعه که اخیرا صورت گرفته بیانگر آن است که رژیم کتوژنیک ممکن است برای افراد مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس (MS) بی‌خطر باشد. این تحقیق همچنین نشان داد که افراد مبتلا به ام اس ممکن است خستگی و افسردگی کمتری را تجربه کنند. جی نیکلاس برنتون، نویسنده این مطالعه از دانشگاه ویرجینیا در شارلوتسویل و عضو آکادمی نورولوژی آمریکا گفت: «رژیم کتوژنیک که سرشار از چربی، پروتئین کافی و کربوهیدرات کم است، به بدن اجازه می‌دهد تا از چربی به عنوان منبع اصلی انرژی خود به جای قند استفاده کند، بنابراین حالت ناشتا را تقلید می‌کند». رژیم کتوژنیک شامل غذاهایی مانند گوشت، ماهی، تخم مرغ، خامه غلیظ، کره، روغن ها و سبزیجات غیر نشاسته‌ای مانند هویج، کلم بروکلی و فلفل است. این مطالعه در مجله «American Academy of Neurology» منتشر شد. رژیم کتوژنیک به کاهش سطح قند خون در افراد مبتلا به دیابت نوع دوم و بهبود کنترل تشنج در افراد مبتلا به صرع کمک می‌کند. ضمن اینکه تغییرات رژیم غذایی می تواند راهی ارزان برای بهبود سلامت کلی باشد. بیشتر بخوانید: سه نوشیدنی معجزه‌گر برای کبد چرب خوردن این مواد غذایی ۱۰ سال به عمرتان اضافه می‌کند 47231

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000