روحانی کجای میدان مبارزه با کرونا ایستاده است؟ / آمار بالای مرگ و میر بیماران کرونایی، حق مردم ایران نبود

5fb6a9a3691a2_2020-11-19_20-51

تا همین امروز بیش از ۴۳هزار ایرانی به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند. ایران جزو کشورهایی است که بالاترین آمار قربانی کرونایی را داشته؛ آیا این روند گریزناپذیر بود؟

از همان ابتدای ورود ویروس کرونا به کشور، تشکیل ستاد ملی مقابله با کرونا امید به مهار زودهنگام ویروس را افزایش داد. اتفاقی که در کشورهای ایتالیا یا اسپانیا و یا حتی چین رخ داد.

با این حال نه فقط ویروس کرونا در "شنبه" ای که حسن روحانی وعده داده بود، از زندگی ایرانیان نرفت، که ایران پیشتاز موج‌های دوم و سوم این ویروس شد.

حالا پس از ۹ ماه از ورود کرونا به کشور و در آستانه تعطیلات فراگیر کرونایی، افکارعمومی می‌پرسند آیا نمی‌شد در مهار ویروس بهتر عمل کرد و آیا دولت حسن روحانی در مهار کرونا موفق بود؟

شما دراین‌باره چه فکر می‌کنید؟ آیا دولت روحانی در حفظ جان مردم کوتاهی کرد یا چاره‌ای جز همین راه رفته از ابتدا نبود؟ در ادامه کامنت بگذارید و نظر بدهید.

badoorbin
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

کووید-19 باعث شده زمین، نفس عمیق بکشد

پ آبان 29 , 1399
بررسی ها و داده های ناسا نشان می دهد آلودگی هوا در سراسر جهان طی امسال به دلیل شیوع بیماری کووید-19 کاهش یافته است و به نظر می رسد که سیاره ما بالاخره فرصتی برای کشیدن یک نفس عمیق یافته است. در حالی که همه جهان دوران غم انگیزی را […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000