بازیگر مشهور، جذاب‌ترین مرد سال ۲۰۲۰ شد

5fb5fea26a6ec_5fb5fea26a6ee برای سومین سال پیاپی یک هنرمند سیاهپوست عنوان جذاب‌ترین مرد سال جهان را از نگاه مجله پیپل کسب کرد.

با وجود اینکه امسال از هر جهت سالی پرهرج‌ومرج و بی‌نظم بوده، اما مجله‌ پیپل سنت ۳۵ ساله‌اش را ادامه داده و جذاب‌ترین مرد زنده دنیا را انتخاب کرده است.

امسال این افتخار به "مایکل بی. جوردن" ۳۳ ساله رسیده که بیشتر با فیلم‌های "پلنگ سیاه" (Black Panther) و "کرید" (Creed) شناخته می‌شود. این مجله می‌نویسد که کمپانی فیلمسازی جوردن یکی از اولین پیشگامان اجرای تنوع نژادی در استخدام عوامل و بازیگران فیلم‌ها و یکی از حامیان همیشگی جنبش "جان سیاهان مهم است" بوده است. او اخیراً در رویدادی با حضور "باراک اوباما" و "کاملا هریس" حاضر شد تا در جمع‌آوری کمک مالی به کمپین دمکرات‌ها همکاری کرده باشد.

سه‌شنبه شب گذشته جوردن با لباس ایمنی در شوی "جیمی کیمل" حاضر شد تا هواداران از طریق اپلیکیشن "زوم" و با پرسیدن سؤالاتی هویت او را حدس بزنند. آن‌ها پرسیدند که آیا در فیلمی بازی کرده یا نه (بله)، آیا خواهر و برادر یا والدین سلبریتی دارد (نه)، آیا تابه‌حال با "تیلور سوییفت" رابطه داشته ("سؤالی خیلی خاصی است اما… نه")، آیا بیش از ۵ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد یا نه (بله) آیا نقش آکوامن را بازی کرده (نه). در نهایت پرسش‌ها به این حد می‌رسد که "آیا مایکل بی. جوردن هستید؟" و جوردن از کیمل می‌پرسد: "چطور باید به این سؤال جواب بدهم؟"

وقتی هویت جوردن فاش می‌شود، او با کیمل به گفتگو می‌نشیند و فاش می‌کند که وقتی متوجه شده "جذاب‌ترین مرد زنده‌ سال" شناخته شده که به همراه دوستش در خودرو به سر می‌برده و البته، دوستش فوراً شروع کرده به تمسخر کردن او: "جذاب‌ترین مرد، عنوان جذابی است در نظر دیگران. اما برای کسانی که واقعاً شما را می‌شناسند، تنها راهی است برای نیش و کنایه زدن."

کیمل سپس ویدیویی کوتاه از حضور قبلی جوردن در ماه ژانویه گذشته پیش از شیوع پاندمی پخش می‌کند. او در آن زمان پیش‌بینی کرده بود:‌ "فکر می‌کنم امسال پیشتاز عنوان جذاب‌ترین مرد زنده باشی."

"جان لجند" و "ادریس البا" در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸ به عنوان "جذاب‌ترین مرد زنده" برگزیده شده بودند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

بحرین: جو بایدن باید قبل از توافق با ایران با ما مشورت کند

پ آبان 29 , 1399
سیاسی/ بین الملل وزیر امور خارجه بحرین روز چهارشنبه گفته دولت آینده آمریکا باید قبل از توافق با ایران با کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس مشورت کند. «عبداللطیف الزیانی»، وزیر امور خارجه بحرین در مصاحبه‌ای با یک رسانه آمریکایی گفته انتظار دارد «جو بایدن» که طبق پیش‌بینی رسانه‌های آمریکا در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000