جانی دپ در دادگاه مقصر شناخته شد

5fa012636caab_5fa012636caad ستاره فیلم سینمایی «دزدان دریایی کارئیب» نتوانست دادگاه عالی را متقاعد کند که در رفتار با همسر سابقش، خشونت آمیز رفتار نکرده است.

جانی دپ در پرونده‌ای که مدعی شده بود نشریه انگلیسی «سان» در مقاله‌ای، او را شخصی که همسرش را کتک می‌زند معرفی کرده است، شکست خورد.

سه ماه بعد از یک دادگاه سه هفته ای، آندرو نیکول، علیه جانی دپ در این پرونده رای داد و در گزارشی اعلام کرد که این نشریه از بابت انتشار مقاله حق داشته و جانی دپ حداقل یک بار در طول رابطه با آمبر هرد همسر سابقش، رفتاری خشونت آمیز داشته است. او تایید کرد با بررسی ۱۴ حادثه که متهمان به آن اشاره کرده بودند به این نتیجه رسیده است.

این نشریه در آوریل ۲۰۱۸ مقاله‌ای را منتشر کرده بود که در آن گفته می‌شود جی. کی. رولینگ (نویسنده کتاب‌های هری پاتر) چگونه اجازه می‌دهد جانی دپ که همسر خود را کتک می‌زد در فیلم جدید «جانوران شگفت انگیز» بازی کند!

جانی دپ ۵۷ ساله از این بابت از نشریه شکایت کرده بود که دادگاه درخواست غرامت این بازیگر برای لطمه به شهرتش را قبول نکرده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

بایدن یا ترامپ؟

د آبان 12 , 1399
سیاسی/ بین الملل علي نصري * هر چه بیشتر به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نزدیک می شویم این سوأل در اذهان متبادر می شود که انتخاب “جو بایدن” بنفع مصالح کشور و مردم ماست یا پیروزی مجدد “ترامپ”! برای پاسخ به این سوأل باید دو آیتم را مد نظر قرار […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000