شانگهای برای نمایشگاه بین المللی واردات آماده است

5fa013a2a268a_2020-11-02_17-41 سومین نمایشگاه بین المللی واردات چین در آستانه گشایش و پذیرایی از 400 هزار بازدید کننده حرفه ای است. چگونه می توان زندگی و کار این جمعیت را در این مدت در شانگهای تضمین کرد؟ نگران نباشید.

تست و ضد عفونی

محل نمایشگاه هر روز پس از اتمام کار روزانه ضد عفونی می شود. مرکز پیشگیری و کنترل بیماری های شانگهای خبر داد، همه تاسیسات در محل نمایشگاه، سالن نشست، سرویس بهداشتی و سالن غذاخوری تا دستگیره های درها و شیرآلات ضدعفونی می شود.

دکتر جو ژن یی از همین مرکز گفت: ضد عفونی محل نمایشگاه پس از خروج بازدیدکنندگان از محل شروع می شود و تا نیمه شب ادامه می یابد.

به علاوه هر روز در طول برگزاری نمایشگاه بیش از 100 داوطلب صلیب سرخ در 9 درمانگاه نمایشگاه و هر نقطه ضروری دیگر از محل نمایشگاه آماده ارایه خدمات پزشکی و امدادرسانی هستند.

آسان سازی تشریفات تمدید ویزا

اداره امنیت عمومی شانگهای در حالی که در سراسر شهر 20 اداره پلیس مخصوص بررسی مدارک مهاجران وجود دارد، در محل نمایشگاه نیز ایستگاه ویژه ای با همین کاربرد ایجاد کرده است تا در آن جا خدمات مشاوره و تمدید ویزا برای درخواست کنندگان ارایه شود. شرکت کنندگان خارجی که برای آماده سازی غرفه های خود پیش از گشایش نمایشگاه نیاز به حضور در محل دارند و یا تعدادی که برای مذاکرات پس از نمایشگاه باید در چین بمانند نیز می توانند از همین ایستگاه ها خدمات دریافت می کنند.

وسایل نقلیه، رستوران و هتل

به منظور اطمینان از مناسب بودن وسایل نقلیه مورد استفاده در زمان برگزاری نمایشگاه، شهر شانگهای کاروانی متشکل از 2500 خودروی انرژی جدید را برای تردد در مسیرهای اصلی منتهی به محل نمایشگاه اختصاص داده است. به علاوه، در اطراف محل نمایشگاه پارکینگ هایی با ظرفیت کل 1500 اتوبوس و 1700 خودروی سواری آماده شده است.

در زمان برگزاری نمایشگاه 76 رستوران در محل ثابت و 14 رستوران موقت با ظرفیت روزانه 160 هزار وعده غذایی در خدمت شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان خواهد بود. به علاوه، وعده صبحانه نیز از طریق رستوران های سیار ارایه می شود. انواع غذاها شامل غذای چینی و غذای غربی در رستوران موجود است.

شهر شانگهای 1151 هتل را برای پذیرایی از مهمانان نمایشگاه اختصاص داده است. همه این هتل ها مجهز به امکانات تشخیص بیماری و ضدعفونی و دیگر تجهیزات مورد نیاز برای پیشگیری از کرونا است. به علاوه، مسافران برای ورود به هتل باید سفرهای گذشته خود را گزارش داده و گواهی سلامت داشته باشند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

نجات ۱۱ قلاده روباه گرفتار در منبع ذخیره آب

د آبان 12 , 1399
رئیس اداره حفاظت محیط زیست الیگودرز از نجات ۱۱ قلاده روباه گرفتار شده در یک منبع ذخیره آب کشاورزی در این شهرستان خبر داد. خسرو بهلولی امروز دوشنبه در سخنانی گفت: در پی تماس یکی از همیاران محیط زیست، مبنی بر گرفتار شدن ۱۱ قلاده روباه در یک منبع ذخیره […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000