ترامپ یا بایدن؟ سلبریتی‌های هالیوودی به کدام نامزد انتخابات آمریکا رأی می‌دهند؟

5f9fbaebe1fd8_2020-11-02_11-23 دیگر چیزی تا انتخابات آمریکا باقی نمانده است. در سالی که آمریکا مشارکتی تاریخی را در انتخابات ریاست جمهوری خود را تجربه می کند، سلبریتی‌های هالیوودی حمایت خود را از نامزد انتخاباتی مورد نظرشان ابراز کرده اند.

دیگر چیزی تا انتخابات آمریکا در روز ۳ نوامبر (۱۳ آبان) باقی نمانده است. در سالی که کشور ایالات متحده آمریکا مشارکتی تاریخی در انتخابات ریاست جمهوری خود را تجربه می کند و یکی از دوقطبی ترین انتخابات ها در تاریخ خود را پیش رو دارد، سلبریتی های هالیوودی بیش از پیش حمایت خود را از نامزد انتخاباتی مورد نظرشان ابراز کرده اند.

گرچه ممکن است تصور کنید که سلبریتی ها همواره بیشتر آزادی خواه هستند تا محافظه کار، اما چهره هایی هم هستند که قصد دارند با رأی دوباره به دونالد ترامپ او را بار دیگر رئیس جمهور آمریکا کنند.

برخی از سلبریتی های هالیوودی نامزد انتخاباتی مورد نظر خود را رسماً اعلام کرده اند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

جنیفر آنیستون

سلبریتی های هالیوودی انتخابات آمریکاآنیستون در اینستاگرام خود اعلام کرد که به بایدن رأی داده است و به دنبال کنندگان صفحه ی خود نسبت به رأی دادن به کانیه وست هشدار داد، رپر مشهور آمریکایی که چند ماه قبل نامزدی خود برای انتخابات آمریکا را اعلام کرد.

آنیستون عکسی از خود در اینستاگرام منتشر کرد که او را در حالی که ماسک به صورت داشت در حال انداختن رأی خود در صندوق پستی ای در ایالت کالیفرنیا نشان می داد.

او در پست اینستاگرامی خود نوشت: «به جو بایدن و کامالا هریس رأی دادم. من رأیم را پستی و زودتر از موعد دادم. به آن ها رأی دادم چون کشورمان بیشتر از هر وقت دیگری دچار تفرقه شده. در حال حاضر چند مرد در رأس قدرت اند که تصمیم می گیرند زن ها با بدن خودشان چه کاری را می توانند و چه کاری را نمی توانند انجام دهند (اشاره به موضوع ممنوعیت سقط جنین در آمریکا در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ). رئیس جمهور فعلی ما نژاد پرستی را مشکل نمی داند. بارها و علناً علم را نادیده گرفته… خیلی ها جان شان را از دست داده اند.»

آنیستون پست خود را اینگونه تمام کرد: «رأی دادن به کانیه کار بامزه ای نیست. نمی دانم دیگر به چه زبانی باید این را بگویم. لطفاً وظیفه شناس باشید.»

برد پیت

برد پیت هم رسماً از بایدن اعلام حمایت کرد.

در یکی از تبلیغات کارزار انتخاباتی جو بایدن از صدای برد پیت استفاده شد. پیت در این تبلیغ درباره ی انتخابات آمریکا، روی تصاویری از جو بایدن صحبت می کند.

او در این تبلیغ می گوید: «آمریکا جایی است برای همه – آن هایی که این کشور را انتخاب کردند، آن هایی که برایش جنگیدند – بعضی جمهوری خواه اند، بعضی دموکرات و تقریباً اکثریت به دنبال یک چیزند: کسی که امیدهایشان، آرزوهایشان، دردشان را بفهمد. کسی که گوش کند، مردم را متحد کند. هر روز بلند شود و تلاش کند زندگی را برای خانواده هایی مثل خودت بهتر کند. با تو صادق باشد، با احترام رفتار کند و حقیقت را بگوید. برای کسانی که به او رأی ندادند همانقدر کار کند که برای کسانی که به او رأی دادند. رئیس جمهور همه ی مردم آمریکا باشد.»

تام هنکس

تام هنکس تابستان امسال در یک مراسم جمع آوری اعانه برای کارزار انتخاباتی جو بایدن شرکت کرد.

هنکس در این مراسم نامزد حزب دموکرات را «رفیقم جو» خواند و در اینباره صحبت کرد که عملکرد ترامپ در مدیریت همه گیری کرونا یکی از بزرگ ترین مشکلاتی است که با رئیس جمهور فعلی آمریکا دارد: «مشکلات در هم پیچیده اند، بحران های زیادی که همزمان دارند اتفاق می افتند، مسلماً عواقب اقتصادی ای که به بار آمده به خاطر انگ ترس و رفتاری که در برابر ویروسی شده که تا به حال جان نزدیک به ۲۰ هزار نفر را در آمریکا و جمعیت بسیار بیشتری را در سرتاسر دنیا گرفته.»

او در ادامه گفت: «لازم نیست سوپرمن باشید تا به خاطر حقیقت، عدالت و سلوک آمریکایی بجنگید.»

تیلور سوییفت

تیلور سوییفت در انتخابات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری آمریکا از هیچ نامزدی حمایت نکرد اما این بار با انتشار پستی در اینستاگرام رسماً از بایدن اعلام حمایت کرد.

او در سال ۲۰۱۶ به خاطر اعلام نکردن عقاید سیاسی اش بسیار مورد انتقاد قرار گرفت.

سوییفت امسال عکسی در اینستاگرام منتشر کرد که او را با شیرینی هایی مزین به لوگوی کارزار انتخاباتی جو بایدن نشان می داد. او همچنین لینک گفتگوی خود با نشریه ی V Magazine را منتشر کرد که در آن دلیل خود برای رأی دادن به جو بایدن را توضیح داده بود.

او در این مصاحبه گفت: «تغییری که بیش از همه به آن نیاز داریم انتخاب رئیس جمهوری است که درک کند رنگین پوستان اسحقاقش را دارند که احساس امنیت کنند و نماینده ی آن ها باشد و بفهمد که زنان هم استحقاقش را دارند که حق انتخاب در مورد آنچه که برای بدن شان رخ می دهد را داشته باشند. همه ی آدم ها استحقاق برخورداری از دولتی را دارند که خطراتی که بهداشت جهانی را تهدید می کند جدی بگیرد و جان افراد را در اولویت قرار دهد. تنها راهی که با آن می توانیم به بهبود وضع کمک کنیم این است که رهبرانی را انتخاب کنیم که خواهان مواجهه با مشکلات و پیدا کردن راهی برای حل آن ها هستند.»

او در ادامه گفت: «من در انتخابات امسال ریاست جمهوری با افتخار به جو بایدن و کامالا هریس رأی خواهم داد. باور دارم آمریکا تحت رهبری آن ها این شانس را دارد که در مسیر بهبودی قرار گیرد، چیزی که به شدت به آن نیاز دارد.»

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس هم از طریق نشریه ی V Magazine رسماً از بایدن اعلام حمایت کرد.

لارنس در مصاحبه ی خود گفت: «رأی دادن پایه و اساس دموکراسی و آزادی ما است. و من انتخابات آتی را مهم ترین انتخابات عمرمان می دانم. من امسال به جو بایدن و کامالا هریس رأی می دهم چون دونالد ترامپ همیشه خود را به امنیت و رفاه آمریکا ترجیح داده و خواهد داد. او نماینده ی ارزش های من به عنوان یک آمریکایی و از همه مهم تر، به عنوان یک انسان نیست.»

جان ویت

جان ویت، پدر آنجلینا جولی که در سال ۲۰۱۹ مدال ملی هنر را از دستان ترامپ دریافت کرد، سال ها از حامیان رئیس جمهور آمریکا بوده است.

ویت به تازگی ویدئویی در توییتر خود منتشر کرد که در آن بایدن را «شیطان» خواند.

او در ادامه گفت: «ترامپ باید برنده شود. او قابل اعتماد است. او اعتماد مردم را برخواهد گرداند. این چپ گراها به فکر مردم آمریکا نیستند. این بزرگ ترین پنهان کاری ای است که تا به حال اتفاق افتاده.»

فیفتی سنت

فیفتی سنت برنامه بایدن در خصوص مالیات را دلیل خود برای رأی به ترامپ عنوان کرده است.

این رپر مشهور در روزهای اخیر بارها در توییتر خود درباره ی تصمیمش برای رأی دادن به ترامپ صحبت کرده است.

او چند روز قبل تصویری از برنامه ی مالیات بایدن را منتشر کرد که نشان می داد با این برنامه بالاترین نرخ مالیات در شهر نیویورک ۶۲ درصد خواهد بود و نوشت برایش مهم نیست که ترامپ از سیاهپوست ها خوشش نمی آید.

شر

شر در ماه سپتامبر یک برنامه جمع آوری اعانه برای کارزار انتخاباتی بایدن برگزار کرد که توانست ۲ میلیون دلار پول جمع کند.

این خواننده ی مشهور همواره عقاید سیاسی خود را بی پرده ابراز کرده است. در جریان برنامه ی جمع آوری اعانه، شر یادی از ماجرای آشنایی اش با بایدن در سال ۲۰۰۶ کرد.

او گفت: «از جو یک سخنرانی دیدم و با همان سخنرانی شیفته اش شدم. به خاطر همین رفتم به دفترش تا سؤال پیچش کنم و از او سؤال های واقعاً نکته داری پرسیدم و برخلاف بیشتر سیاستمدارها، جو واقعاً به حرف هایم گوش می داد و به چیزهایی که باید می گفتم اهمیت می داد. صادق و مهربان و باهوش بود.»

شر همچنین او را «به اندازه ی کافی باهوش، مهربان و قوی» توصیف کرد.

او در ادامه گفت: «من حرفم را زدم، چه ببرد و چه ببازد، طرف او هستم. من به بایدن وفادار می مانم. لوس و احساسی به نظر می آید ولی همینطور است که گفتم.»

دواین جانسون

دواین جانسون حمایت خود را از جو بایدن ابراز کرد که این در واقع اولین بار در دوران فعالیت حرفه ای این بازیگر بود که او از یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت می کرد.

جانسون مصاحبه ای با بایدن و هریس برای اینستاگرام خود داشت که در ماه سپتامبر ویدئوی آن را در صفحه ی خود منتشر کرد.

او در این پست نوشت: «به عنوان کسی که سال های زیادی به لحاظ سیاسی مستقل و میانه رو بوده، در گذشته به دموکرات ها و همینطور جمهوری خواهان رأی داده ام. در این انتخابات حساس، معتقدم که جو بایدن و کامالا هریس بهترین گزینه برای رهبری کشورمان هستند و به عنوان اولین اعلام حمایت (علنی) ام در خصوص انتخابات ریاست جمهوری، با افتخار از آن ها برای مقام ریاست جمهوری ایالات متحده مان اعلام حمایت می کنم.»

کاردی بی

کاردی بی از هواداران برنی سندرز، نامزد سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود اما حمایت خود از بایدن را علناً ابراز کرده است.

او در مصاحبه ای پیش از گفتگوی خود با جو بایدن گفت: «من با جو بایدن صحبت کردم. می شناسمش. با توجه به شناختی که از او دارم و موارد دیگر، فکر می کنم او درک می کند. من فکر می کنم او درد مردم را می فهمد. او به چیزی که می خواهد می رسد. مردم فکر می کنند ما توقع زیادی داریم ولی اگر واقعاً درموردش فکر کنید می بینید که ما چیزهای واقعاً ساده ای می خواهیم.»

کاردی بی و بایدن در کانال یوتیوب نشریه ی Elle به مدت بیش از ۱۵ دقیقه با یکدیگر به صحبت درباره ی سیاست های مختلف او و مشکلات پیش روی آمریکا پرداختند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

ترامپ قصد اعلام پیروزی زودهنگام را انکار کرد/ بایدن: ترامپ قرار نیست این انتخابات را بدزدد

د نوامبر 2 , 2020
سیاسی/ بین الملل رئیس جمهور آمریکا این موضوع که پیروزی زودهنگام در انتخابات را اعلام می‌کند، انکار کرد اما گفت که جمهوری‌خواهان به منظور جلوگیری از تقلب احتمالی در شمارش آرا بعد از روز انتخابات، چالش‌های حقوقی ترتیب خواهند داد. ترامپ ضمن انتقاد از تصمیمات گرفته شده توسط دیوان عالی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000