نوید محمدزاده روبه‌روی شهاب حسینی می‌نشیند

5f85b1872c63e_5f85b1872c641 نوید محمدزاده یکی از مهمان‌های همرفیق است و تا اینجا برگ برنده این برنامه است، ستاره‌ای که معمولاً تن به گفت‌وگو نمی‌دهد و قرار است در این برنامه مهمان شهاب حسینی باشد.

در حالی که برنامه "همرفیق" با اجرای شهاب حسینی از آبان قرار است از سامانه نماوا پخش شود، جزئیات تازه‌ای از این برنامه منتشر شد: هفته اول آبان برنامه همرفیق با اجرا و کارگردانی شهاب حسینی و نویسندگی سروش صحت منتشر می‌شود. این برنامه همانطور که پیش تر نوشتیم بازگشت شهاب حسینی به عرصه اجرا است. نوید محمدزاده یکی از مهمان های همرفیق است و تا اینجا برگ برنده این برنامه است، ستاره‌ای که معمولا تن به گفت و گو نمی‌دهد و قرار است در این برنامه مهمان شهاب حسینی باشد

در همرفیق هر مهمان به همراه بهترین رفیق خود حاضر می شود و بخش اصلی گفت و گو درباره رفاقت و راه و رسم آن است. نکته دیگر این که سازندگان همرفیق بنا ندارند با مهمان وارد چالش و مچ گیری شوند بلکه برنامه به نوعی پاسداشت آنهاست.

برنامه همرفیق مثل شوهای اینترنتی، موسیقی زنده هم دارد که در استودیو اجرا می شود. امیر توسلی سرپرستی گروه موسیقی این برنامه را برعهده دارد.همچنین برنامه تماشاچی دارد و با حفظ پروتکل های بهداشتی شهاب حسینی را همراهی می کنند.

تاکنون چند قسمت از این برنامه ضبط شده و مجوز هم دریافت کرده است. قسمت اول همرفیق هفته اول آبان توزیع خواهد شد و به احتمال فراوان دوشنبه های هر هفته در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. زمان اختصاص داده شده به همرفیق یک ساعت است اما بسته به مهمان و سوژه احتمال دارد زمان برخی قسمت ها بیش از یک ساعت شود.

"همرفیق" فقط توسط سامانه نماوا منتشر می شود. این پلت فرم در کنار برنامه شهاب حسینی ، بزودی سریال قورباغه هومن سیدی را هم بارگذاری خواهد کرد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

نقش مخرب بانک‌های خصوصی در اقتصاد ایران

س مهر 22 , 1399
عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: افراد ترجیح داده‌اند کارهای خود را تعطیل کنند و پول ‌خود را به بانک‌ها بسپارند و بانک‌ها نیز پول را در بازی سوداگرانه‌ فسادپرور و ضدتوسعه قرار دادند و کشور را با بحران‌ها روبه‌رو کرده اند. فرشاد مومنی در که امروز به همت مرکز تحقیقات […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000