سفر ماجراجویانه تام هنکس با دختر نوجوان

5f7db3f60d134_5f7db3f60d138 تنها سه ماه پس از دیده شدن تام هنکس در فیلم «گرین‌هوند» یا «سگ تازی»، اولین تریلر از فیلم جدید وی با عنوان «اخبار دنیا» دیده شد.

کلیپی یک دقیقه‌ای دیروز از سوی یونیورسال پیکچرز منتشر شد تا نشان دهد تام هنکس در فیلم جدیدش در چه فضایی سیر می‌کند. هر چند این کلیپ تریلر رسمی فیلم نیست و تریلر رسمی به زودی منتشر می‌شود. خود فیلم نیز قرار است روز کریسمس و ۲۵ دسامبر راهی سینماها شود.

این فیلم با عنوان «اخبار دنیا» حاصل یک همکاری دوباره بین پل گرین‌گرس و هنکس است که پیشتر با «کاپیتان فیلیپس» با هم همکاری کرده و نامزدی اسکار ۲۰۱۳ برای بهترین فیلم را نیز کسب کرده بودند.

«اخبار دنیا» برمبنای کتاب پرفروش پائولت جیلس ساخته شده و فیلمنامه آن با همکاری گرین‌گراس و لوک دیویس نوشته شده است. دیویس نامزدی فیلمنامه اقتباسی را سال ۲۰۱۶ برای «شیر» کسب کرد.

داستان این فیلم در سال ۱۸۷۰ می‌گذرد و داستان با تمرکز بر کاپیتان جفرسون کایل کید با بازی هنکس جلو می‌رود. وی یک کهنه کار جنگ است که حالا به عنوان یک قصه‌گوی شفاهی در صحرای تگزاس سفر می‌کند تا نمایشی تک نفره از داستان‌های دور بر جهان را روایت کند. وی در تگزاس به دختری نوجوان به نام جوآنا با بازی هلنا زنگل برمی‌خورد که آخرین بازمانده یک سانحه در صحرا از قبیله کیوواست و می‌خواهد پیش عمه و عمویش برود. کید می‌پذیرد به او کمک کند و او را به خانه‌اش برساند و در این سفر همه زندگی خود وی تغییر می‌کند.

دیگر بازیگران «اخبار دنیا» شامل مایکل کووینو، فرد هچینگر، نیل سندیلندز، توماس فرانسیس مورفی، مارس وینینگام و الیزابت مارول است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

نظر عجیب مدیرعامل مایکروسافت درباره دورکاری

چ مهر 16 , 1399
مایکروسافت یکی از شرکتهای فناوری بوده که از دورکاری کارکنانش به دلیل شیوع ویروس کرونا سود برده اما مدیرعامل این شرکت معتقد است دورکاری مثل خوابیدن در سرکار است. ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت در نشست CEO Council وال استریت ژورنال گفت: دیدارهای آنلاین می تواند کارمندان را خسته کند و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000