“بچه‌مهندس۴” آبان کلید می‌خورد

5f79db0a5fa1d_5f79db0a5fa1e تهیه کننده «بچه مهندس» از شروع تصویربرداری فصل چهارم این سریال در آبان‌ماه خبر داد و گفت: در تلاشیم سریال را به ماه رمضان ۱۴۰۰ برسانیم.

در اواخر پخشِ فصل سوم، گمانه‌زنی‌ها آغاز شد که آیا "بچه‌مهندس" در همین‌جا به پایان راه می‌رسد و یا در فصل‌های دیگری ادامه پیدا خواهد کرد. ابتدا سازندگان گفتند تا ایده جدیدی نباشد فعلاً نمی‌توان به فصل دیگری فکر کرد اما استقبال و انتظارات برای فصل بعدی، باعث شد تا در قدم اول، علی غفاری کارگردان سریال اعلام کند که مردم دوست دارند ما "بچه‌مهندس" را ادامه دهیم. این اتفاق زمانی خواهد افتاد که به ایده خوب و هسته مرکزی درستی برسیم.

چندی بعد سعید سعدی در گفت‌وگویی کوتاه از پیگیری و نوشته شدن فیلمنامه فصل چهارم "بچه‌مهندس" خبر داد. همچنین حسن وارسته نویسنده سریال در توضیحات بیشتری به خبرنگار تسنیم گفت: فیلمنامه شروع شده و کار را فعلاً تنهایی جلو می‌برم، اگر ضرورت اقتضا کرد و لازم شد تیم نگارشی اضافه خواهیم کرد.

وارسته نویسنده سریال به ضدقهرمان در فصل جدید "بچه‌مهندس" اشاره کرد و گفت: قصه ما جواد جوادی است هرکسی می‌آید در جهت رشد و تعالی شخصیتمان کمک می‌کند. لازم هم باشد یکسری شخصیت‌هایی وارد می‌کنیم مانع رسیدن قهرمان داستان به هدفش بشود. این بار یک جنس ضدقهرمان داریم که برایشان شخصیت و کاراکتر طراحی می‌کنیم. اما درباره تغییر در ترکیب بازیگران این نکته لازم به یادآوری است که همیشه ترکیب تیم برنده را در همه‌جای دنیا حفظ می‌کنند این ترکیب شامل عوامل تولید، تهیه‌کننده، کارگردان ، نویسنده و سایر عوامل می‌شود، سعی می‌کنیم ترکیب تیم برنده حفظ شود.

شهین تسلیمی از حضور خودش در جمعِ بازیگران فصل جدید "بچه‌مهندس" خبر داد. به همین خاطر سراغ سعید سعدی که این روزها درگیرِ سریال "نجلا" در شبکه سه است رفتیم و با او درباره آخرین وضعیت شروع تولید و پخش سریال "بچه‌مهندس4" جویا شدیم.

سعدی در این گفت‌وگوی کوتاه به تلاش‌ها برای تصویربرداری سکانس‌های سرنوشت‌سازِ "نجلا" در کربلای‌ معلی اشاره کرد و گفت: تلاش‌ها ادامه دارد امیدواریم با هماهنگی‌هایی که در عراق شده، است از این سمت هم مشکلات حل شود و بتوانیم چند سکانس هم در کربلای معلی تصویربرداری کنیم. از تصویربرداری "نجلا" فقط 10 درصد مانده و ان‌شاالله با تلاشِ دوستان این روزهای پایانی هم سرانجام خوبی خواهد داشت.

او در پاسخ به این سؤال که "بچه‌مهندس۴" در چه وضعیتی است و چه زمانی کلید می‌خورد، افزود: ان‌شاءالله مشکلی پیش نیاید تصویربرداری را آبان‌ماه در تهران آغاز خواهیم کرد.

تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی درباره ترکیب بازیگران سریال، گفت: حتماً بازیگران جدیدی به سریال اضافه خواهیم کرد اما مهشید جوادی، روزبه حصاری و فرهاد قائمیان حضورشان قطعی شده و بازیگران فصل قبلی را هم در حال مذاکره‌ایم تا همه‌چیز برای شروعِ تولید آماده شود.

سعدی درباره زمان پخش فصل چهارم "بچه‌مهندس" خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله فصل چهارم "بچه‌مهندس" را برای ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ آماده می‌کنیم.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

ضرغامی: اینطور نیست که کروبی هر روز استخر برود/ حساب کروبی از موسوی جداست، او انسان شجاعی است

ی اکتبر 4 , 2020
سیاسی/ سیاست داخلی روایت رئیس اسبق صدا و سیما از دیدارش با مهدی کروبی در روزهای ابتدایی حصر را ببینید. badoorbin.comakhbarazad.comمنبع : خبرفوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000