دستور مایک پنس برای بستن مرزهای آمریکا

سیاسی/ بین الملل 5f799ffac8ec0_2020-10-04_13-42 معاون رئیس جمهور آمریکا به مدیر مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌ها دستور داده است تا از قدرت و اختیارات فوری و ضروری خود استفاده کرده و مرزهای ایالات متحده را مسدود کند.

دستور مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا به مدیر مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها برای بستن مرزهای این کشور در حالی است که دانشمندان و متخصصان ارشد گفته اند که هیچ سند و مدرکی وجود ندارد که نشان دهد چنین اقدامی موجب کاهش شیوع ویروس کرونا خواهد شد.

بر اساس این گزارش، آسوشیتدپرس فاش کرده است که مایک پنس به رابرت ردفیلد دستور داده است تا از قدرت و اختیارات ویژه این سازمان استفاده کرده و با بستن مرزهای کشور، مانع از شیوع گسترده ویروس کرونا شود.

بر اساس قانون، مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های آمریکا می تواند برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از قدرت و اختیارات گسترده‌ای استفاده کرده و تدابیر ویژه‌ای را برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا اجرا کند از جمله محدودکردن مهاجرت از کشورهایی که نرخ ابتلای بالایی دارد.

3 منبع آگاه در این باره گفتند: درخواست مایک پنس در حالی است که مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های آمریکا حاضر به پیروی از دستور دولت ترامپ برای بستن مرزها نشده است.

از ماه مارس تاکنون، حدود 150 هزار مهاجر کودک و بزرگسال از آمریکا اخراج شده‌اند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

اگر دیابت داریم چطور مراقب سلامت پاهای خود باشیم؟

ی اکتبر 4 , 2020
مراقبت از پاها موضوع مهمی در بین بیماران مبتلا به دیابت است. می‌توانیم از آسیب‌هایی که ممکن است به پاها برسد جلوگیری می‌کنید. اگر دیابت دارید باید مراقب رژیم غذایی و قند خون خود باشید. دیابت می‌تواند بر تمام ارگان‌های بدن اثر گذارد. یکی از حساس‌ترین ارگان‌هایی که این بیماری […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000