ترامپ درباره ابتلایش به کرونا دروغ گفته است!

سیاسی/ بین الملل 5f786da46fec4_5f786da46fec7 مستندساز مشهور آمریکایی در پستی در فیسبوک در واکنش به خبر ابتلای دونالد ترامپ به ویروس کووید۱۹ ادعا کرد که رئیس جمهور آمریکا در مورد ابتلایش به کروناویروس جدید "دروغ" گفته است.

مایکل مور ۶۶ ساله با رد خبر بستری شدن دونالد ترامپ در بیمارستان به خاطر ابتلا به کروناویروس مدعی شد که رئیس جمهور آمریکا به دروغ گفته که به این بیماری مبتلا شده است!

مایکل مور که کارگردان مستند مشهور فارنهایت ۹/۱۱ است می‌گوید تنزل آمار آرای ترامپ در نظرسنجی‌ها او را به تکاپو انداخته تا گزینه‌هایی برای تقویت محبوبیت رو به تنزلش تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری نوامبر آتی بیابد.

مور اظهار می‌کند که با شکست در این زمینه ترامپ به دنبال این است که روز انتخابات ریاست جمهوری را صرف نظر از قانون اساسی، از سوم نوامبر به تاریخی دیگر موکول کند و به گفته این مستندساز، ترامپ کوچکترین اهمیتی به قانون اساسی نمی‌دهد.

این فعال ضدترامپ در عین حال تاکید کرد که رئیس جمهور آمریکا یک "نابغه شیطانی" است که هوشمندانه از اخبار مربوط به ابتلایش به کروناویروس "استفاده تسلیحاتی" می‌کند.

مایکل مور در ادامه این مطلبش نوشت: دموکراتها، لیبرالها، رسانه‌ها و دیگران همواره به اشتباه با ترامپ همچون یک لوده و یک احمق و یک کودن رفتار کرده‌اند. بله او همه اینها هست اما او در عین حال یک زیرک است. او زرنگتر از کومی بود. او زرنگ تر از مولر بود. او زرنگتر از ۲۰ جمهوریخواه در رقابت مقدماتی حزب جمهوریخواه بود و سپس همین کار را با دموکراتها کرد و به رغم به دست آوردن آرای کمتر نسبت به رقیبش کاخ سفید را به دست آورد.

مور مدعی شد که کاخ سفید و ترامپ دارند حقیقت را درباره وضعیت رئیس جمهور آمریکا پنهان می‌کنند که چندان با در نظر گرفتن این که وی "از بابت دروغ‌های زیادی گناهکار است" چندان جای تعجب نیست.

وی خاطر نشان کرد: یک حقیقت مطلق درباره ترامپ وجود دارد: او یک دروغگوی ثابت قدم، مطلق، سفت و سخت، بی پروا و حرفه‌ای است. یک دروغگوی سریالی. یک دروغگوی حقیقی اثبات شده.

مایکل مور ادامه داد: چرا واقعا ما امروز حرف او را باور می‌کنیم؟ آیا حالا او اعتماد شما را به دست آورده است؟

این مستندساز در اثبات حرفش درباره ترامپ به افشاگری دکتر بورنستاین، پزشک نیویورکی اشاره کرد که در سال ۲۰۱۸ گفت که ترامپ به او نامه گواهی داشتن "سلامت فوق‌العاده" خود را در زمان کمپین ۲۰۱۶ به او دیکته کرده است.

در یک مورد ذکر شده دیگر از سوی مایکل مور، دکتر رونی جکسون، پزشک کاخ سفید در سال ۲۰۱۸ در ضمن ارائه نتایج معاینه مربوط به سلامت جسمانی ترامپ گفت که اگر ترامپ در ۲۰ سال گذشته یک رژیم غذایی سالمتر را حفظ می‌کرد می‌توانست تا سن ۲۰۰ سالگی زندگی کند و از "ژنهای خارق‌العاده" او تعریف کرد.

مایکل مور با این حال در انتهای پستش ظاهرا از ادعایش عقب نشینی کرده و گفت که ترامپ "احتمالا ویروس کووید ۱۹ را دارد" اما نیاز به بهبود حالش دارد تا بتواند متعاقبا پاسخگوی "سوءمدیریت" خود در قبال پاسخ به همه گیری کروناویروس در آمریکا باشد.

مور تاکید کرد: در پایان به عنوان یادداشت شخصی "آقای رئیس جمهور زنده بمانید. خروج شما از زندگی عمومی باید به طریقی درست و در خور اتفاق بیفتد."

مایکل مور در ماه ژوئیه ۲۰۱۶ نیز جزو معدود کسانی بود که پیش بینی کرده بود دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری بر هیلاری کلینتون، رقیب دموکراتش غلبه می‌کند. وی هم‌چنین پیش بینی کرده بود که چهار سال ریاست جمهوری ترامپ به پایان نمی‌رسد یا استیضاح می‌شود. وی حالا نیز پیش بینی کرده ترامپ پیروز انتخابات ۲۰۲۰ خواهد بود.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

شاخص نشان گر واقعیت بورس نیست

ش اکتبر 3 , 2020
وزیر اقتصاد با اعلام اینکه وضعیت بازارسهام تنها با نوسان شاخص سنجیده نمی شود و بورس ایران در حال رسیدن به بورس مدرن است، گفت: دولت از طریق ادامه برنامه‌های توسعه، بازارسرمایه را رونق می‌دهد. فرهاد دژپسند در حاشیه مراسم رونمایی از سامانه امور مجلس وزارت اقتصاد درباره شاخص بورس […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000