بستری ۳۰۶ بیمار در بخش‌های کرونا/ ترخیص ۴۷ بیمار

5f7730e2d2243_2020-10-02_17-23

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر تا تاریخ جمعه ۱۱ مهرماه ۳۰۶ نفر است.

سعید کشمیری در تشریح این خبر گفت: در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۷۰ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۲۳ مورد به کرونا قطعی است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۴ بیمار در بخش‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند، افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه ۲۴ نفر در وضعیت تنفس با دستگاه قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در ۱۱ مهرماه تأیید و اعلام شد، گفت: متأسفانه در روزهای گذشته پنج آقای ۶۱، ۶۲، ۶۶، ۶۸ و ۹۲ ساله باسابقه دیابت، فشارخون و بیماری قلبی و سه بانوی ۶۳، ۶۸ و ۷۲ ساله باسابقه فشارخون و دیابت براثر ابتلا به کرونا جان خود را ازدست‌داده‌اند که امروز نتیجه آزمایش آنان مثبت اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: با احتساب موارد فوتی جدید، از زمان شیوع کرونا تاکنون متأسفانه ۶۰۰ هم استانی خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌ایم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۴۷ بیمار با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای بهبود و ارتقاء سطح خدمات درمانی بیماران بستری در اغلب بیمارستان‌های استان بوشهر دستگاه‌های جدید اکسیژن ساز تهیه‌ شده است که در هفته آینده راه‌اندازی خواهند شد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

ماجرای چاقو خوردنِ قهرمان بوکس ایران

ج اکتبر 2 , 2020
برنامه تلویزیونی «مکث»، میزبان قهرمان بوکس کشورمان خواهد شد که در درگیری با اشرار، چاقو خورده است. چهل‌وسومین قسمت از سری سوم برنامه «مکث»، امشب (جمعه ۱۱ مهر) حوالی ساعت ١٩ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در هفته ششم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه‌های محرم […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000