ماجرای چاقو خوردنِ قهرمان بوکس ایران

5f76f1bb57735_5f76f1bb57737 برنامه تلویزیونی «مکث»، میزبان قهرمان بوکس کشورمان خواهد شد که در درگیری با اشرار، چاقو خورده است.

چهل‌وسومین قسمت از سری سوم برنامه «مکث»، امشب (جمعه ۱۱ مهر) حوالی ساعت ١٩ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در هفته ششم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه‌های محرم و صفر تهیه شده است، گلاره عباسی، مجری و راوی خواهد بود.

در برنامه امشب، عباسی، میزبان مرتضی سپهوند، قهرمان رشته ورزشی بوکس است. سپهوند اولین بوکسور ایرانی است که توانست از طریق موفقیت در مسابقات جهانی، جواز شرکت در المپیک را کسب کند.

سپهوند، زندگی آرام و موفقی داشت و در فدراسیون بوکس لرستان مشغول فعالیت بود تا اینکه در تیر ۹۹ در یکی از محله‌های خرم آباد، اشرار با چاقو و قمه به او حمله و عصب‌های صورت او را پاره کردند و شرایط سختی برایش پیش آوردند.

سپهوند در این درگیری با این‌که توان فیزیکی بالایی داشت، از قدرتش برای آسیب رساندن به اشرار در جهت دفاع از خود استفاده نکرد.

دیگر مهمان برنامه امشب «مکث»، صدیقه حاجی، قاضی دادگستری است. حاجی در این بخش از برنامه درباره پرونده‌هایی صحبت خواهد کرد که تنها ناشی از کنترل نکردن خشم بوده‌ و یک عمر دردسر و عذاب را برای فرد مجرم و خانواده‌اش به همراه داشته‌اند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

کرملین برای ترامپ آرزوی بهبود هرچه سریع‌تر کرد

ج اکتبر 2 , 2020
سیاسی/ بین الملل سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد که مسکو امیدوار است رئیس جمهوری آمریکا هرچه سریع‌تر سلامت خود را بازیابد. دیمتری پسکوف در اولین واکنش کرملین به ابتلای دونالد ترامپ به ویروس کرونا، تأکید کرد: طبیعتاً، ما برای رئیس جمهور دونالد ترامپ آرزوی بهبودی هرچه سریع‌تر و به […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000