گلایه یک فرمانده دفاع مقدس از فیلمسازان / چرا از شهیدان کاظمی و خرازی فیلم نمی‌سازید؟

5f76c9bfa0cf7_5f76c9bfa0cfa مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: از جامعه هنرمندان انتظار داریم که از سرمایه عظیم حوزه دفاع مقدس بیشتر استفاده کنند.

سردار مجتبی شیروانیان با اشاره به گله رهبری از جامعه هنرمندان که از حوزه دفاع مقدس و ارزش‌های آن بیشتر استفاده کنند، اظهار داشت: از جامعه هنرمندان انتظار داریم که از این سرمایه عظیم حوزه دفاع مقدس بیشتر استفاده کنند، ما چهره‌های ملی بسیاری همچون شهید خرازی، شهید کاظمی و دیگر فرماندهان را داریم اما دریغ از فیلم‌نامه‌ و فیلمی که درباره این شخصیت‌های بزرگ وجود داشته باشد.

وی افزود: اقتدار کشور و سربلندی این نظام به برکت خون شهیدانی است که راحت و ساده از کنارش عبور می‌کنیم، از این رو مسئولان باید نسبت به نشر ارزش‌های دفاع مقس و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت بیشتر تامل کنند و آن را وظیفه اصلی خود بدانند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان خاطرنشان کرد: مشکلات و تهدیدها همیشه بر سر مسیر انقلاب و دفاع مقدس بوده اما توسط جوانان، بسیجیان و نخبگان این کشور به فرصت تبدیل شده است.

وی یادآور شد: فراگیر شدن درس‌های دفاع مقدس برای همه اقشار جامعه به ویژه جامعه معلمان و دانش آموزان یک ضرورت است و باید زمینه‌های آن از طرق مختلف مجازی و یا حقیقی و با حداکثر جاذبه فراهم شود.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

در پی ابتلای ترامپ و ملانیا به کرونا، اداره آمریکا به مایک پنس واگذار شد!

ج اکتبر 2 , 2020
سیاسی/ بین الملل ساعاتی قبل خبری مهم، آمریکا و تحولات سیاسی اش را تحت تأثیر قرار داد. خبری که ترامپ رسماً تائیدش کرد. او و همسرش کرونا گرفته اند! ساعاتی پس از اعلام رسمی ابتلای دستیار شخصی رئیس جمهور آمریکا، خانم هوپ کیز که در طول مناظره ها و سفرهای […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000