حمله پهپادی انصارالله یمن به جنوب عربستان

ائتلاف متجاوز سعودی از حملات هوایی و دریایی یگان های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به اهداف وابسته به عربستان که در جنگ علیه یمن استفاده می‌شود، خبر داد.

ترکی المالکی، سخنگوی نیروهای ائتلاف متجاوز عربی بااعلام این مطلب مدعی شد که ائتلاف موفق به ردگیری و منهدم کردن یک قایق بمب گذاری شده متعلق به انصارالله در جنوب بحر الاحمر ساعاتی پس از حمله هوایی به فرودگاه بین المللی “أبها” شده است.

وی مدعی شد: نیروهای دریایی ائتلاف یکشنبه شب تلاش برای انجام یک “حمله خصمانه و تروریستی” در جنوب بحر الاحمر با استفاده از قایق های بمب گذاری شده و کنترل از راه دور که از بندر حدیده فرستاده شده بود، را ناکام گذاشتند.

این اظهارات ساعاتی پس از آن ایراد شد که خبرگزاری واس عربستان از حمله پهپادی انفجاری ارتش انصارالله یمن به فرودگاه أبها در جنوب این کشور خبر داد و مدعی شد این پهپاد را رهگیری و منهدم کرده است.

عربستان اعلام کرد که این حمله پهپادی هیچ خسارت جانی نداشته ولی ترکش‌های این پهپاد، به فرودگاه بین‌المللی أبها اصابت کرده است.
انصارالله یمن هنوز در این باره اظهار نظر نکرده است.

5f4c66a40c8fb_5f4c66a40c8fd

منبع: ایسنا

انصارالله یمن
عربستان
حمله پهبادی

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

یوزهای ایرانی در خطر انقراض تصادفی

د شهریور 10 , 1399
مدیرعامل انجمن یوز پلنگ ایرانی با اشاره به اینکه هیچ شواهدی از افزایش جمعیت یوزهای ایرانی وجود ندارد، از خطر جدی انقراض تصادفی حدود ۴۰ یوز باقیمانده خبر داد. روز نهم شهریورماه به یاد آسیب دیدنِ گروهی از یوزهای ایرانی در شهرستان بافق روز ملی یوزپلنگ ایرانی نام‌گرفته‌است. مرتضی پورمیرزایی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000