کشف جسد تکه‌تکه شده یک جوان در منطقه خزانه تهران

5f378c0d49b61_2020-08-15_11-47

مرد کارتن خواب وقتی در سطل زباله به دنبال پیدا کردن ضایعات بود ناگهان با نیم تنه یک مرد روبه‌رو شد و در پی آن، کشف بالا تنه از سوی مأموران کلانتری ۱۶۰ خزانه، گزارش کشف این جسد تکه تکه شده به بازپرس جنایی پایتخت اعلام شد.

محمد جواد شفیعی، بازپرس جنایی با تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند، جسد داخل سطل زباله‌ای کشف شده بود و مرد کارتن خوابی که به سراغ جمع‌آوری ضایعات داخل سطل زباله رفته بود، جسد را پیدا کرده بود.

متخصصان پزشکی قانونی از روی اثرات نیم تنه و دست‌های قربانی اعلام کردند که از زمان مرگ حدود شش ساعت می‌گذرد، همچنین مشخص شد که جسد متعلق به مرد جوانی است و نیم تنه و دست‌ها برای شناسایی هویت و مشخص شدن علت قتل به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت به پزشکی قانونی منتقل شد.

در حالی که تحقیقات برای رازگشایی از این جنایت ادامه داشت، کارگران پسماند شهرداری در کهریزک پاهای مرد جوانی را کشف کردند، پاهایی که به نظر می‌رسید متعلق به بالا تنه‌ای است که صبح آن روز کشف شده بود.

به دستور بازپرس جنایی پاها به پزشکی قانونی منتقل شد تا مشخص شود متعلق به همان جسد است یا خیر، هم‌چنین بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل‌های کشف نیم تنه و پاها را صادر کرد.

منبع: ایمنا

بازپرس جنایی
کشف جسد
سطل زباله
کارتن خواب
تحقیقات
تهران

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

راز سرقت صندوقچه طلا در عکس اینستاگرامی زن آرایشگر

ی مرداد 26 , 1399
زن جوان وقتی صفحه تبلیغاتی همسایه آرایشگرش را در اینستاگرام نگاه می‌کرد، با دیدن ساعت گرانقیمت خودش در دست او، به راز سرقت صندوقچه طلایش پی برد. مدتی قبل زن جوانی به پلیس رفت و از سرقت صندوقچه طلاهایش خبر داد و گفت: من یک صندوقچه دارم که در آن […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000