«دی کاپریو» با «سونی پیکچرز» قرارداد بست

5f365fc243d49_5f365fc243d4c کمپانی تولید محصولات سینمایی و تلویزیونی «لئوناردو دی‌کاپریو» و «جنیفر دیویسون» برای همکاری با کمپانی «سونی پیکچرز اینترتینمنت» قرارداد چندساله بست.

به گزارش خبر فوری به نقل از ددلاین، کمپانی «اپین وی پروداکشنز» برای تولید محصولات سینمایی با کمپانی «سونی پیکچرز» قرارداد چندساله بست.

این دو کمپانی در حال حاضر برای ساخت دو پروژه با یکدیگر همکاری دارند.

خبر انعقاد قرارداد جدید کمپانی «اپین وی پروداکشنز» با «سونی پیکچرز» درحالی اعلام شد که هفته گذشته «اپل» از امضای قراردادی با کمپانی «دی‌کاپریو» برای تولید پروژه‌های تلویزیونی و مستند خبر داده بود.

«دی‌کاپریو» یک بار برای بازی در فیلم «از گور برخاسته» موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد اسکار شد و تاکنون شش بار دیگر در جوایز اسکار به عنوان نامزد معرفی شده است.

«از گور برخاسته»، «گرگ وال استریت» و «جزیره شاتر» از تجربیات تهیه‌کنندگی کمپانی «اپین وی پروداکشنز» به شمار می‌روند.

منبع: ایسنا

لئوناردو دی‌کاپریو

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

«فورت‌نایت» از اپل شکایت کرد/ فراخوان گیمرها و مقابله با انحصارگر

ج مرداد 24 , 1399
سازنده «فورت نایت» بازی‌ای که حداقل محبوب ۳۵۰ میلیون نوجوان است پس از آن که از کابرانش خواست کارمزد ۳۰ درصدی به اپل ندهند از اپ استور حذف شد و به دنبال آن از اپل برای انحصارطلبی شکایت کرد. به گزارش خبر فوری به نقل از گاردین، اپل پنج‌شنبه بازی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000