۳۰ کشته و ۱۲ ناپدید؛ جدیدترن آمار تلفات سیل و رانش زمین در کره جنوبی

وقوع سیل و رانش زمین در کره جنوبی دستکم به مرگ ۳۰ تن و ناپدید شدن ۱۲ نفر منجر شده و خسارات مالی قابل توجهی بر جای گذاشته است.

سیل و رانش زمین که به دنبال بارش‌های سنگین در کره جنوبی به وقوع پیوسته تا کنون دستکم 30 تن را کشته و 12 ناپدید برجای گذاشته است.

به نوشته «خبرگزاری فرانسه» به نقل از وزارت کشور کره جنوبی، در حالی که بارش باران در هفته گذشته در سراسر کره جنوبی خساراتی را برجای گذاشته، اما نیمی از مرگ و میرها در سه روز گذشته رخ داده است. از روز جمعه تا یکشنبه بعد از سیلاب سنگین در جنوب این کشور تاکنون بیش از 3700 تن بیخانمان شده اند.

مقامات کره جنوبی برای 24 منطقه در این کشورهشدارهای رانش زمین صادر کرده اند. این در حالی است که از ماه آگوست (مرداد) تاکنون 667 رانش زمین در این کشور رخ داده است. پیش بینی اداره هواشناسی کره جنوبی حاکی از آن است که تا روز دوشنبه گردباد «جانگمی» بخشهایی از جنوب این کشور را در نوردیده و خسارات قابل توجهی را وارد می‌کند.

مقامات محلی در جنوب شهر سئول، پایتخت کره جنوبی روز شنبه گزارش دادند حادثه رانش زمین که بر اثر بارش شدید باران در این منطقه به وقوع پیوسته، پنج کشته بر جا گذاشته است

منبع: فارسئ

رانش زمین
کره جنوبی

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

زورگیری از دختر جوان برای سرگرمی/ مکالمه رمزی با پلیس جواب داد

د مرداد 20 , 1399
ساعت ۲۳ سه‌شنبه چهاردهم مردادماه دختر جوانی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی به‌صورت رمزی با مأموران صحبت و درخواست نیروی کمکی کرد که خیلی زود تیمی از مأموران کلانتری به پارک کوهستان در خیابان سعیدی اعزام شدند. مأموران پس از ۱۵ دقیقه گشت‌زنی در پارک با دختر جوانی روبه‌رو […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000