تحریم ۱۷ شخص و نهاد ایرانی توسط استرالیا

تحریم ۱۷ شخص و نهاد ایرانی توسط استرالیا استرالیا در اقدامی به دلیلی آنچه حمایت از معترضان ایرانی و ادعای کمک پهپادی ایران به روسیه نامید، تعدادی از مقام‌های ارشد ایران و بنیاد تعاون بسیج را تحریم کرد.

به نقل از گاردین، بر این اساس، ممنوعیت سفر به استرالیا، مسدود شدن دارایی‌های ۱۶ نفر از جمله «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و تعدادی از مقام‌های ارشد نیروی مقاومت بسیج و بنیاد تعاون بسیج از جمله تبعات این تحریم‌ها هستند.

«سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش، «سالار آبنوش» معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین، «حسین معروفی» معاون هماهنگ کننده بسیج، «قاسم رضایی» جانشین فرمانده کل انتظامی، «احمد شفاهی» فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و «حسین مدرس خیابانی» فرماندار سابق سیستان و بلوچستان، از جمله افرادی هستند که در این لیست تحریم‌ها قرار گرفته‌اند.

منبع : ایلنا

پست بعدی

روایت فرار و تعرض در روز اول جشنواره

چ فوریه 1 , 2023
مهر نوشت: چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر کار خود را با نمایش یک اثر اجتماعی با نام «استاد» به کارگردانی سید عمادحسینی و تهیه‌کنندگی بهروز افخمی آغاز می‌کند. چهل و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از امروز چهارشنبه کار خود را با نمایش ۲۴ فیلم سینمایی آغاز […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000