پیام خانواده شهید سردار سلیمانی در پی حمله تروریستی کرمان

«هم‌زمان با میلاد صدیقه طاهره (سلام الله علیها) و چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، دشمنان سفاک ملت ایران جنایت هولناکی را رقم زدند و مردم مظلومی که به سمت مزار مطهر شهید سلیمانی حرکت می‌کردند را به خاک و خون کشیدند و خانواده‌های آنان را داغدار کردند.

خانواده شهید سلیمانی در پیامی حادثه تروریستی مسیر گلزار شهدای کرمان را تسلیت گفتند.

پیام خانواده شهید سردار سلیمانی در پی حمله تروریستی کرمان

هدف و غرض طراحان فاسد این جنایت و عاملان نادان آن روشن است؛ درست در زمانی که مجاهدان غیور مقاومت در میدان‌های نبرد شکست‌های ترمیم‌ناپذیری را به دشمنان این امت وارد می‌کنند، آنان پاسخ شکست را از زنان، کودکان و مردمان بیگناه می‌گیرند.

خانواده‌ شهید حاج‌ قاسم سلیمانی با قلبی سرشار از غم، ضمن همدردی و همدلی با بازماندگان این حادثه دردناک، برای شهدای این حادثه علو درجات و برای مجروحان شفای عاجل از خدای متعال مسئلت می‌کند.

امید است مسئولان امنیتی و قضایی با پیگیری و بررسی عاجل، پاسخی سخت به بانیان و عاملان و آمران این حادثه تدارک ببینند؛ باذن الله.»

منبع: ايسنا

پست بعدی

تعرفه رپورتاژ سایت های خبری

ی ژانویه 7 , 2024
www.khabarfoori.com www.sornakhabar.com www.mashhadfori.com www.akhbarazad.com www.Pishgamfanavari.ir www.khabarfarda.ir www.Titrtejarat.com www.mousighayearamesh.ir www.Khatarfori.com www.jaygahevizheh.ir www.akhbarroozazad.com www.pezhvakepayam.com

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000