توقیف 2 کشتی با 4.5 میلیون لیتر سوخت قاچاق در خلیج‌فارس توسط سپاه

دو شناور حامل بیش از ۴ میلیون و پانصد هزار لیتر سوخت قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس توقیف شدند.

 نیروی دریایی سپاه اعلام کرد: در راستای مقابله با قاچاق سازمان یافته سوخت در آب های نیلگون خلیج فارس، رزمندگان منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، طی ۳ روز رصد و اشراف اطلاعاتی، در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه، نسبت به توقیف دو فروند کشتی حامل سوخت قاچاق به حجم تقریبی ۴.۵ میلیون لیتر در جنوب جزیره بوموسی اقدام و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

دریادار علی عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی در این راستا گفت: یکی از این دو کشتی با ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار  لیتر سوخت قاچاق در جنوب جزیره بوموسی و با ۱۳ خدمه خارجی  و کشتی دیگر نیز  تقریباً دو میلیون و 300 هزار لیتر سوخت قاچاق و با  ۲۱ نفر خدمه، توسط رزمندگان منطقه پنجم امام محمد باقر (علیه السلام ) نیروی دریایی سپاه توقیف شدند.

 

منبع: فارس

پست بعدی

تفاوت اصلی تیشرت و پولوشرت چیست؟

پ دسامبر 7 , 2023
صنعت مد و فشن همواره در حال توسعه و پیشرفت است. بدون توجه به آن، لباس‌هایی که به تن می‌پوشیم، هر سال تغییرات قابل توجهی می‌کنند. این موضوع، نتیجه‌ای از پیشرفت صنعت مد است و برای ما به صورت عادی و قابل مشاهده است. در این مقاله، قصد داریم به […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000