پیام هشدارآمیز سرلشکر باقری به اسرائیلی ها؛ پیروزی از آن فلسطین است

سرلشکر باقری در چهارمین همایش نگهداری و تعمیرات در نیروهای مسلح ضمن تقدیر و سپاس‌گزاری از دست‌اندرکاران عرصه نگهداری و تعمیر در سراسر نیروهای مسلح، گفت: از تلاش های عزیزان در حوزه آماد و پشتیبانی، نگهداری و تعمیرات که در حال انجام ماموریت هستند و اقدامات ارزشمندی را به انجام رسانده اند، قدردانی می‌کنم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: این نبرد هیچ سرنوشت و پایانی جز پیروزی فلسطینان ندارد، امروز تمامی مردم جهان فریاد توقف این جنایت را سر می دهند و خواهان کمک رسانی به مردم غزه هستند.

سرلشکر باقری - فلسطین
سرلشکر باقری

 

سرلشکر محمد باقری در چهارمین همایش نگهداری و تعمیرات در نیروهای مسلح ضمن تقدیر و سپاس‌گزاری از دست‌اندرکاران عرصه نگهداری و تعمیر در سراسر نیروهای مسلح، گفت: از تلاش های عزیزان در حوزه آماد و پشتیبانی، نگهداری و تعمیرات که در حال انجام ماموریت هستند و اقدامات ارزشمندی را به انجام رسانده اند، قدردانی می‌کنم.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم فلسطین و مردم غزه عنوان کرد: دفاع شجاعانه، غافلگیرانه و بی نظیر رزمندگان فلسطین در عملیات طوفان‌الاقصی، سرآغاز فصلی جدید برای فلسطین، منطقه و جهان اسلام خواهد بود. این عملیات نشان داد که تمام مفاهیمی که صهیونیست ها و اربابان‌شان ساخته و بافته بودند، پوچ و بی‌معنا بود و تمامی هیمنه پوشالی آن‌ها با این عملیات بی‌نقص و دقیق فرو ریخت.

سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه شکست مفتضحانه رژیم غاصب قابل ترمیم و جبران نیست، عنوان کرد: بمباران مردم بیگناه، زن و کودک و سالمند نشانه قدرت و پیروزی رژیم غاصب صهیونیستی نبوده و نخواهد بود. دشمن که از رویارویی در صحنه نبرد عاجز است با هواپیماهای اهدایی جنایتکاران، مردم بی‌گناه و بی پناه را در بیمارستان، آمبولانس و خانه به خاک و خون می کشد؛ این واقعیت آمریکا، اروپا و استکبار جهانی است که اوج توحش را در مقابل چشم های دنیا به نمایش گذاشته اند؛ بخش اعظم مردم جهان فریاد آتش‌بس سر دادند، اما امریکای جنایتکار می گوید آتش‌بس، امروز به معنای شکست اسرائیل است.

وی ضمن اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اظهار کرد: تنها راه حل دفع این غده سرطانی، پیشنهاد مدبرانه و پند خیرخواهانه‌ رهبر انقلاب اسلامی به حامیان این رژیم غاصب مبنی بر برگزاری همه پرسی با حضور تمامی مردم فلسطین اعم از مسلمان و غیر مسلمان می‌باشد. هر فلسطینی یک رای.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: این نبرد هیچ سرنوشت و پایانی جز پیروزی فلسطینان ندارد، امروز تمامی مردم جهان فریاد توقف این جنایت را سر می دهند و خواهان کمک رسانی به مردم غزه هستند.

سرلشکر باقری گفت: اگر کشورهای همجوار فلسطین اجازه عبور مردم را بدهند، میلیون ها نفر آزادگان جهان برای کمک به فلسطین در مرزهای این سرزمین مقدس حاضر خواهند شد. این مقدمه ای برای نهضت جهانی اسلام است و پایانی جز پیروزی اسلام به ارمغان نخواهد داشت. آینده فلسطین کاملا روشن است. آینده از آن مردم فلسطین است و متجاوزان و مهاجران بیگانه باید این سرزمین را ترک کنند و چاره‌ای جز این ندارند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به اهمیت برگزاری همایش نگهداری و تعمیرات در نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: امنیت ملی چتر حمایتی یک کشور و ملت و راز پیشرفت و توسعه در فعالیت های گوناگون است و این امنیت مستلزم داشتن نیروی مسلح مقتدر، آماده، پا به کار و بدون نقص است و برای داشتن چنین نیروی مسلح در کنار تمام ابعاد داشتن تجهیزات و تاسیسات آماده و به روز ضروری است.

وی ادامه داد: در مسئله نگهداری و تعمیر مانند همه ابعاد نیروهای مسلح و تمام فعالیت های دیگر، مسئله سرمایه انسانی اصلی ترین موضوع است که بایستی مورد اهتمام ویژه قرار بگیرد. نیروی انسانی این حوزه بایستی نخبه و کارآمد بوده و استعداد فراگیری داشته باشند؛ درواقع ساختار و سازمان باید چنین ظرفیت و جایگاهی را ایجاد کند تا چنین جذبی صورت بگیرد.

وی افزود: هر چه زمان می گذرد فناوری ها و تجهیزات ما پیشرفته‌تر می‌شود و نگهداری و تعمیر تجهیزات نیز مستلزم داشتن افرادی نخبه، با استعداد با حوصله و توانمند است. بعد از سرمایه انسانی توجه و تمرکز و اولویت قائل شدن برای نگهداری و تعمیر تجهیزات در تمامی سطوح است؛ فرهنگ سازی برای فرماندهان خود مسئولیتی است که بر عهده معاونت آماد و پشتیبانی است که در دوره های آموزشی از ابتدا تا انتها اهمیت موضوع بایستی مورد اهتمام قرار بگیرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پایان، گفت: بهره بردن از شرکت های دانش بنیان، ابداعات و ابتکارات، بروزرسانی آیین نامه ها، نظام نامه ها، دستورالعمل ها، روش ها، عهدنامه های فنی و … از دیگر موارد بود که در این همایش به آن ها اشاره شد.

منبع : فارس

پست بعدی

چرا صرافی غیر متمرکز مهم است؟

د نوامبر 6 , 2023
معرفی صرافی‌ها صرافی‌ها محیط‌های آنلاینی هستند که به شما امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال با ارزهای فیات را می‌دهند. صرافی‌ها به دو دسته صرافی‌های متمرکز و صرافی‌های غیرمتمرکز تقسیم‌بندی می‌شوند. هدف ما در این مقاله این است که به بررسی صرافی‌های غیرمتمرکز بپردازیم و بدانیم که آن‌ها چگونه فعالیت می‌کنند، چه […]
dex

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000