نام بیمه دات کام در میان یکصد برند ملی می درخشد

همایش یکصد برند ملی برتر با رویکرد مسئولیت اجتماعی، مورخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما با هدف ایجاد و تقویت هم‌افزایی در بین سازمان‌های دولتی و خصوصی، برگزار شد.

این همایش با همکاری جهاد دانشگاهی، وزارت صمت، سازمان متخصصین و مدیران ایران، مجمع عالی کارآفرینان و بنیاد گام دوم و با هدف جلب توجه بیشتر حوزه خصوصی برگزار گردید؛ به امید اینکه این نگاه، موجب رشد اقتصادی و توسعه پایدار شود.

بیمه دات کام یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ سپاس است که با نام ثبتی “شرکت آریا پرداز رایکا” به فعالیت می‌پردازد. دراین همایش، بیمه دات کام، به عنوان یک برند برتر در حوزه مسئولیت اجتماعی (CSR) معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت. دستاوردهای مجموعه بیمه دات کام در این زمینه حضور تاثیر گذار در عرصه حمایت های ورزشی، کمپین‌های همدلی و سایر فعالیت‌های خیرخواهانه، موجب شد تا شایسته دریافت تندیس ویژه این همایش گردد.

 

بیمه دات کام (bimeh.com) با حمایت مالی و معنوی، به صورت رسمی از سال 1400 تا 1401 از باشگاه پرسپولیس و استقلال و ادامه این حمایت از باشگاه پرسپولیس، توانست این باشگاه را در جشن قهرمانی پایان فصل لیگ برتر در اردیبهشت 1402 نیز همراهی کند.

همچنین این شرکت در افتخاری دیگر، با حمایت از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور، توانست در اردیبهشت سال 1402، کسب عنوان نایب قهرمانی آسیا توسط تیم مچ اندازی این فدراسیون را برای اولین بار در تاریخ کشور، به کارنامه دستاوردهای حوزه مسئولیت اجتماعی خود اضافه کند.

 

پست بعدی

ثبت نام همایش رایگان آمادگی کنکور ١۴٠٣

ی ژوئن 4 , 2023
همایش سراسری رایگان آمادگی کنکور روانشناسی و مشاوره حضوری و آنلاین ویژه دانش پذیران مقطع ارشد و دکتری * معرفی منابع و ضرایب کنکور 1403 * حضور اساتید انحصاری موسسه * با معرفی رتبه های برتر موسسه * قرعه کشی و جوایز ویژه * پکیج های تخفیف در روز برگزاری […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000