جزئیاتی تازه از آتش‌سوزی کارگاهی در خیابان دماوند

جزئیاتی تازه از آتش‌سوزی کارگاهی در خیابان دماوند

ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سوختگی شش تن درپی وقوع حریق در یک کارگاه آبکاری لوازم و قطعات در شرق تهران خبر داد.

سید جلال ملکی دراین‌باره گفت:‌ در ساعت ۱۶:۰۶ امروز حادثه آتش سوزی در یک کارگاه آبکاری و رنگ‌کاری لوازم و قطعات به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه تجهیزات لازم به محل حادثه واقع در خیابان دماوند، نرسیده به سه راه آزمایش اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک کارگاه آب‌کاری و رنگ‌کاری به مساحت حدود ۶۰ متر مربع رخ داده که در مجاورت چندین کارگاه دیگر قرار داشت و کاملا شعله‌ور بود. همچنین احتمال وقوع انفجار هم در محل وجود داشت و همین موضوع ریسک عملیات آتش‌نشانان را افزایش داده بود با این وجود آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه به شکل همزمان عملیات نجات و اطفای حریق را در دستورکار خود قرار دادند.

ملکی با بیان اینکه در جریان این حادثه شش مرد دچار مصدومیت شدند، گفت:‌ دو نفر به شکل سرپایی در محل درمان شدند و چهار نفر دچار سوختگی شدید بودند که به مراکز درمانی منتقل شدند. از میان این چهار نفر حال یک نفر وخیم بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد:‌ همزمان با انجام عملیات نجات، گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز نسبت به مهار و اطفای کامل حریق اقدام کرده و از سرایت آتش به واحدها و کارگاه‌های مجاور جلوگیری کردند. دقایقی بعد نیز آتش‌ خاموش شده و عوامل آتش‌نشانی پس از انجام عملیات لکه‌گیری به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

به گفته وی علت این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در حال بررسی است.

جزئیاتی تازه از آتش‌سوزی کارگاهی در خیابان دماوند

بیشتر بخوانید:

فوت ۳ عضو یک خانواده بر اثر گازگرفتگی

۳۵۲۳۶

پست بعدی

آغاز تحویل خودرو متقاضیان سامانه یکپارچه از خردادماه

ی آوریل 16 , 2023
کلیه خودروهای شرکت کرمان موتور در طرح اخیر سامانه یکپارچه، از خرداد لغایت شهریور ماه، حداکثر طی ۹۰ روز کاری تحویل می گردد. سامان فیروزی با بیان اینکه در طرح فروش محصولات کرمان موتور در سامانه یکپارچه، افراد حائز شرایط دریافت خودرو به شرکت معرفی شده اند، خاطر نشان کرد: […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000