خروج ماهی از بوشهر مشروط شد

خروج ماهی از بوشهر مشروط شد

ایسنا نوشت: بوشهر استاندار بوشهر گفت: برای تامین شدن گوشت ماهی هم استانی‌ها و بر اساس برنامه‌ریزی خروج ماهی از استان بوشهر تنها با مجوز دامپزشکی انجام می‌شود.

احمد محمدی‌زاده در جلسه ستاد تنظیم بازار استان بوشهر با تاکید بر توجه به مدیریت عرضه گوشت قرمز و مرغ در فروشگاه‌ها اظهار کرد: برای جبران کمبود گوشت مرغ گرم واردات این محصول از دیگر استان‌ها در دستور کار قرار گرفته شود.

وی با تاکید بر افزایش واردات تخم مرغ از دیگر استان‌ها به بوشهر افزود: مدیریت توزیع گوشت مرغ منجمد برای دسترسی آسان مصرف‌کنندگان یکی از ضروریات است.

استاندار بوشهر بر مدیریت عرضه مرغ گرم از مرغداری‌های استان بوشهر تاکید کرد و گفت: توزیع اقلام و کالاهای اساسی تنظیم بازار ادامه دارد و نظارت و بازرسی بر عرضه محصولات مورد نیاز مردم تشدید خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

چرا گوشت قرمز در بازار گران شد؟

۴۶۲۲۰

پست بعدی

کتابخانه ملی تعطیل می‌شود

ی آوریل 16 , 2023
کتابخانه ملی به دلیل محدودیت های ترافیکی در این محدوده روز سه شنبه ۲۹ فروردین تعطیل است. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به دلیل برگزاری برنامه فرهنگی و مسائل مربوط به ترافیک در این محدوده، کتابخانه ملّی در نوبت صبح و شب روز سه شنبه ۲۹ فروردین، ۱۴۰۲ تعطیل است. بر […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000