یک برنامه تازه با اجرای مجری «پدرخوانده»

یک برنامه تازه با اجرای مجری «پدرخوانده»

رئالیتی‌شوی جدید «ناتو» با اجرای محمدرضا علیمردانی از دوشنبه ـ ۲۸ فرودین ماه ـ در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رئالیتی‌شوی «ناتو» با اجرای محمدرضا علیمردانی از دوشنبه، چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ به‌طور اختصاصی عرضه خواهد شد.

با پایان مسابقه «پدرخوانده» که فصل اول آن ۱۴ فروردین امسال به پایان رسید، رئالیتی‌شوی جدیدی با عنوان «ناتو» از ساعت هشت صبح چهارم اردیبهشت سال‌ جاری به طور هفتگی توسط پلتفرم فیلم نت منتشر می‌شود.

مهدی صفی‌یاری تهیه‌کننده و کارگردان «ناتو» است. محمدرضا علیمردانی نیز اجرای این برنامه را برعهده دارد.

«ناتو» در ۲۱ قسمت پخش خواهد شد. هر قسمت از این برنامه زمانی بین ۵۱ دقیقه تا یک ساعت و ۲۰ دقیقه دارد.

در رئالیتی‌شوی «ناتو» چند بازیکن حضور دارند. در طول مسابقه ۱۰ پرسش سخت و گاهی اوقات خنده‌دار از آنها پرسیده می‌شود و بازیکنان باید با هم به پاسخ درست برسند. در صورتی که بازیکنان به هر سوال، جواب درست بدهند مبلغی را به عنوان جایزه دریافت می‌کنند و به ازای هر جواب غلط، همان مبلغ از جایزه آنها کم خواهد شد.

از میان این بازیکنان، یک نفر نقش «ناتو» را برعهده دارد. ناتو کسی است که جواب تمام سوالات را از قبل می‌داند. به غیر از بازیکنی که نقش ناتو را ایفا می‌کند هیچ‌کس حتی مجری برنامه، از هویت این بازیکن اطلاعی ندارد.

۵۷۲۴۵

پست بعدی

نقد میل به قدرت پس از ۷ ماه سکوت

ی آوریل 16 , 2023
ابراهیم پشت‌کوهی، نویسنده و کارگردان «مکبث‌زار»؛ اقتباسی از «مکبث» شکسپیر و نمایشی در نقد قدرت‌طلبی که پس از ۷ ماه تعطیلی سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر در پی اتفاقات اخیر ایران روی صحنه این سالن می‌رود می‌گوید نقد جاه‌طلبی و قدرت‌طلبی مقوله‌ای است که در طول تاریخ بشریت هرگز کهنه […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000