انهدام کانون ضد امنیتی توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) اطلاعات سپاه آمل

فرمانده سپاه ناحیه آمل از انهدام کانون ضد امنیتی و شورشی مرتبط با گروه تروریستی منافقین توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) آمل خبر داد.

سرهنگ عابدین داغمه چی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به دنبال برخی اقدامات ضد امنیتی در شهرستان آمل، سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه کربلا طی انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، موفق به شناسایی عوامل کانون شورشی وابسته به سازمان تروریستی منافقین در این شهرستان شدند.

وی ادامه داد: این افراد با رسانه‌های اصلی این سازمان تروریستی همکاری داشته و ضمن انجام اقدامات ضدامنیتی، با تهیه ویدیوهای مختلف در جریان اغتشاشات و فراخوان‌های اخیر، با تهیه مواد آتش زا و کوکتول مولوتوف، برخی از اموال عمومی و خصوصی را تخریب و مقرهای نظامی را مورد هدف قرار دادند.

فرماندهی سپاه ناحیه آمل همچنین با اشاره به این که عوامل مذکور و مرتبط با تروریست‌های منافقین قصد داشتند اقداماتی را در مناطق حساس شهر آمل عملیاتی کنند که سرانجام توسط سربازان گمنام اطلاعات سپاه بازداشت شدند.

پست بعدی

دختران وزنه‌بردارتر شده‌اند ولی جایی برای تمرین ندارند!

ی آوریل 16 , 2023
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری زنان، وضعیت این تیم و شرایط رکوردی ملی‌پوشان را در آستانه حضور در قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ تشریح کرد. تیم ملی وزنه‌برداری زنان ایران از ۱۳ اردیبهشت در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ که گزینشی المپیک پاریس است، شرکت می‌کند. کوروش باقری برای حضور در این مسابقات پنج […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000