زن و شوهر زباله گرد 3آپارتمان میلیاردی دارند، دو واحد دیگر هم دارند می سازند/ از خانه ویلایی آنها 10کامیون زباله تخلیه شد

زن و شوهر زباله گرد 3آپارتمان میلیاردی دارند، دو واحد دیگر هم دارند می سازند/ از خانه ویلایی آنها 10کامیون زباله تخلیه شد

خراسان نوشت:بوی تعفن زباله ها، مشام رهگذران و اهالی یکی از محلات مشهد را از فاصله دور هم آزار می داد اما زوج میان سال ساکن در منزل ویلایی هیچ توجهی به اعتراض اهالی نمی کردند و هر روز به دنبال جمع آوری زباله ها و ضایعات بیشتری بودند.

آن ها نه تنها زباله های زیادی را در منزل ویلایی بزرگ انبار کرده بودند بلکه تعداد زیادی گوسفند، مرغ و خروس، مرغابی و چندین گربه را هم داخل همین زباله ها نگهداری می کردند تا گربه ها از موش های بزرگ داخل زباله ها تغذیه کنند!

همسایگان که آرامش و آسایش آن ها با سروصدای گوسفندان و مرغابی ها گرفته شده بود و از بوی تعفن زباله ها رنج می کشیدند، به ناچار دست به دامن قانون شدند و مراتب را به نیروهای انتظامی گزارش دادند.

طولی نکشید که با صدور دستوری از سوی سرهنگ احمد نگهبان (رئیس پلیس مشهد) گروهی از نیروهای کلانتری شفا برای بررسی غیرمحسوس ماجرا وارد عمل شدند و با تایید درستی خبر، موضوع را به مقامات قضایی اطلاع دادند.

ماموران با حکم پلمب منزل و در حالی که کارشناسان دام‌پزشکی، مرکز بهداشت و شهرداری آنان را همراهی می کردند، به محل مذکور وارد شدند و حکم قضایی را به مرد 65 ساله و همسر 45 ساله اش نشان دادند تا منزل ویلایی را تخلیه کنند، اما این زوج با وجود نارضایتی اهالی محل باز هم حاضر به تخلیه زباله ها و حیوانات نبودند. فضولات احشام و پرندگان موجب افزایش بسیاری از حشرات مانند سوسک، مگس و حیواناتی مانند موش شده بود که درون حیاط منزل ویلایی پراکنده بودند.

بالاخره با تفهیم حکم قضایی توسط عوامل انتظامی، زوج میان سال قانع شدند و قبل از آن که پاکبانان شهرداری، اقدام به تخلیه زباله ها کنند، به طرف برخی از کیسه های حاوی زباله رفتند و از درون آن ها پول های بسته بندی شده و چک پول ها را در حالی بیرون کشیدند که پول ها را با نخ بسته بودند.

کارگران شهرداری بیش از 10 کامیون زباله و ضایعات را از این منزل ویلایی تخلیه کردند. عملیات تخلیه از ساعت 8 صبح تا شب به طول انجامید اما باز هم زباله ها به طور کامل تخلیه نشد.

این زوج میان سال که طبق اظهارات همسایگان از حدود 3 سال قبل زباله گردی می کنند و از این روش روزگار می گذرانند از افراد میلیاردر و متمول هستند و در حالی 3 واحد آپارتمانی را در همان محل به اجاره واگذار کرده اند که دو واحد دیگر آپارتمانی را نیز در دست ساخت دارند و آپارتمان های میلیاردی را خرید و فروش می کنند.

با فرارسیدن شب، ماموران انتظامی در حضور دیگر مسئولان مربوط، این منزل ویلایی را در حالی برای رسیدگی های قانونی پلمب کردند که زیرزمین این منزل نیز انباشته از زباله و ضایعات بود که در مراحل بعدی باید توسط نیروهای شهرداری تخلیه شود!

23302

پست بعدی

واژگونی تانکر ۲۵هزار لیتری در بزرگراه فتح

د آوریل 10 , 2023
باشگاه خبرنگاران نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از واژگونی یک تانکر حامل ۲۵ هزار لیتر مواداولیه ساخت روغن در بزرگراه فتح خبر داد. سید جلال ملکی در این‌باره گفت: در ساعت ۵:۲۴ بامداد امروز یک مورد حادثه واژگونی تانکر در مسیر شرق به غرب بزرگراه فتح، […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000