صدیقی، رییس ستاد نهی از منکر: «شاخص‌های حجاب» به ریاست جمهوری و قوه قضاییه ارائه شده / «عفت لباس، چشم و برخورد» در آن گنجانده شده

شبستان نوشت:حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه مردم کشف حجاب را یک ویروس بیگانه و تعرض به هویت ملی و مذهبی خود می دانند و از این مساله ناراحت هستند، ادامه داد: مقام معظم رهبری برای چندمین بار به وضوح اعلام کردند که رعایت حجاب الزامی است و هم الزام شرعی و هم الزام سیاسی دارد چون قانون کشور محسوب می شود در همین راستا مسئولان جلسات مختلفی تشکیل دادند

شبستان نوشت:حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه مردم کشف حجاب را یک ویروس بیگانه و تعرض به هویت ملی و مذهبی خود می دانند و از این مساله ناراحت هستند، ادامه داد: مقام معظم رهبری برای چندمین بار به وضوح اعلام کردند که رعایت حجاب الزامی است و هم الزام شرعی و هم الزام سیاسی دارد چون قانون کشور محسوب می شود در همین راستا مسئولان جلسات مختلفی تشکیل دادند.

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی، خطیب نماز جمعه تهران بیان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر؛ شاخص های حجاب را مدون کرده است و این شاخص ها به ریاست جمهوری و قوه قضائیه ارائه شده است که پس از بررسی های نهایی به ادارات ابلاغ می شود. در مراحل اجرا هم مجموعه عفت ها یعنی عفت لباس، چشم و برخورد در آن گنجانده شده است.

حجت الاسلام صدیقی از ارایه شاخص های حجاب به ریاست جمهوری و قوه قضائیه خبر داد و گفت: مجموعه عفت ها در آن گنجانده شده است، قابلیت اجرایی دارد و هیچ مشکلی وجود ندارد.

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی، خطیب نماز جمعه در حاشیه بازدید از سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در پاسخ به سوالی در خصوص وظایف سازمان و نهادهای دینی و فرهنگی در قبال مطالبه و دغدغه مقام معظم رهبری در حوزه حجاب گفت: “حجاب” مطالبه همه مردم ایران است و در تمامی مجالس و مجامع این مطالبه از سوی اقشار مختلف مردم به ما و سایر مسئولان اعلام می شود.

وی با بیان اینکه مردم کشف حجاب را یک ویروس بیگانه و تعرض به هویت ملی و مذهبی خود می دانند و از این مساله ناراحت هستند، ادامه داد: مقام معظم رهبری برای چندمین بار به وضوح اعلام کردند که رعایت حجاب الزامی است و هم الزام شرعی و هم الزام سیاسی دارد چون قانون کشور محسوب می شود در همین راستا مسئولان جلسات مختلفی تشکیل دادند و خود حضرت آقا هم فرمودند همین افرادی که در خیابان ها کشف حجاب می کنند، اگر بدانند که پشت این مساله دشمنانشان قرار دارد این کار را نمی کنند.

خطیب نماز جمعه تهران بیان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر؛ شاخص های حجاب را مدون کرده است و این شاخص ها به ریاست جمهوری و قوه قضائیه ارائه شده است که پس از بررسی های نهایی به ادارات ابلاغ می شود. در مراحل اجرا هم مجموعه عفت ها یعنی عفت لباس، چشم و برخورد در آن گنجانده شده است.

پست بعدی

حضور روحانی در مراسم چهلمین روز درگذشت همسر شهید مطهری + عکس‌ها

ش آوریل 8 , 2023
جماران، تصاویری از حضور رئیس جمهور سابق ایران در مراسم جهلم همسر شهید مرتضی مطهری منتشر کرد.

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000