پیام تسلیت فرمانده کل سپاه درپی درگذشت «سردار رشید سپاه»

فارس نوشت:سردار سلام در پیامی ضمن تسلیت درگذشت سردار حسین خالقی، نوشت: سردار حاج حسین خالقی منشوری از وفاداری و فداکاری برای آرمان‌های بلند و تاریخ‌ساز انقلاب اسلامی و عزت و سربلندی ایران و ایرانی از خود به ودیعت نهاد.۲

فارس نوشت:سردار سلام در پیامی ضمن تسلیت درگذشت سردار حسین خالقی، نوشت: سردار حاج حسین خالقی منشوری از وفاداری و فداکاری برای آرمان‌های بلند و تاریخ‌ساز انقلاب اسلامی و عزت و سربلندی ایران و ایرانی از خود به ودیعت نهاد.

در پی درگذشت سردار رشید سپاه اسلام حاج حسین خالقی، سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام سرلشکر سلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

سردار رشید سپاه اسلام جانباز سرافراز انقلاب و دفاع مقدس «سرتیپ دوم پاسدار حاج حسین خالقی» مشاور فرمانده کل سپاه، از پیشکسوتان دوران حماسه و جهاد در جنگ تحمیلی هشت ساله استکبار جهانی به یاران و همرزمان شهیدش پیوست.

آن سردار عالیقدر عمر خویش را صادقانه و مجاهدانه در سنگرهای گوناگون خدمت به انقلاب و میهن اسلامی به ویژه در هشت سال دفاع مقدس و صیانت از امنیت و آرامش کشور سپری کرد و منشوری از وفاداری و فداکاری برای آرمان‌های بلند و تاریخ‌ساز انقلاب اسلامی و عزت و سربلندی ایران و ایرانی از خود به ودیعت نهاد که به ویژه برای پاسداران انقلاب و مدافعان پر افتخار این سرزمین همواره راهگشا و راهنما است.

فقدان آن مجاهد نستوه را به آحاد همرزمان و همسنگران شجاع او و نیز پیشکسوتان سنگرهای پاسداری از انقلاب و به ویژه خانواده ارجمند آن سردار مخلص و صادق تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه حضرت حق تعالی برای او علو درجات، بهره‌مندی از برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان و همنشینی با امیرمؤمنان حضرت علی‌بن‌ابیطالب علیه‌السلام و برای بازماندگان مکرم صبر جمیل و اجر جزیل و ثبات‌قدم طلب می‌کنم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

پست بعدی

«اتحاد حزبی قالیباف و رئیسی» برای محافظت از وزرای ناکارآمد/ چرا قالیباف از «استیضاح» وزرای دولت رئیسی ممانعت می کند؟

ی آوریل 9 , 2023
وزرای آموزش و پرورش، کار و رفاه، راه و مسکن در حالی استعفا دادند که تلاش نمایندگان مجلس برای استیضاح آن‌ها با ممانعت قالیباف و عدم وصول درخواست های استیضاح رو به رو شد. قالیباف که متحد انتخاباتی رئیسی به‌شمار می‌رود با اهداف سیاسی، از اعلام وصول درخواست‌های استیضاح نمایندگان مجلس جلوگیری می‌کند.

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000