«خواهرزاده سعید جلیلی»، رییس ستاد انتخابات صداوسیما شد

«خواهرزاده سعید جلیلی»، رییس ستاد انتخابات صداوسیما شد

ایسنا نوشت: رئیس صداوسیما در حکمی علیرضا خدابخشی، معاون سیاسی صداوسیما را به سمت رییس ستاد انتخابات صداوسیما منصوب کرد.

با توجه به برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان در سال جاری پیمان جبلی، رئیس صداوسیما در حکمی علیرضا خدابخشی، معاون سیاسی صداوسیما را به سمت رییس ستاد انتخابات رسانه ملی منصوب کرد.

در این حکم، زمینه‌سازی هنرمندانه رسانه‌ای برای برگزاری انتخاباتی پرشور و طراحی برنامه‌های متنوع با هدف تبیین جایگاه انتخابات و رأی مردم در جمهوری اسلامی، پیگیری راهبردهای مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت انتخابات، تشریح نقش و اهمیت مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در اداره کشور، مطالبه اجرای دقیق قوانین مربوط به انتخابات، تسهیل انتخاب اصلح برای مردم، افزایش مشارکت مردم، نامزدها و گروه‌های سیاسی با سرلوحه قرار دادن پرهیز از دخالت هرگونه گرایش حزبی، گروهی و جناحی در برنامه‌ها و نیز اهتمام جدی به برآوردن نیازهای رسانه ای دستگاه‌های برگزارکننده انتخابات را از جمله مهمترین وظایف ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان برشمرده است.

همچنین ایجاد هم‌افزایی همه حوزه‌های پیام در سازمان در هماهنگی با قرارگاه محتوایی مأموریت مهم خدا بخشی در این مسئولیت عنوان شده است. پیمان جبلی تاکید کرده است: همه معاونت‌ها و مراکز سازمان موظف به همکاری در این زمینه هستند.

به گزارش خبرآنلاین، علیرضا خدابخشی، خواهرزاده سعید جلیلی است.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

پست بعدی

نجات معجزه‌آسای مرد جوان بعد از سقوط از طبقه ۱۹ یک ساختمان/ عکس

پ آوریل 6 , 2023
شفقنا نوشت: یک مرد روسی پس از سقوط از طبقه ۱۹ یک ساختمان بلند در شهر «ورونژ» روسیه به طور معجزه آسایی نجات یافت. رسانه های روسی گزارش دادند:«بخت با این مرد ۳۹ ساله یار بوده است ، به طوری که از بالکن آپارتمانش در طبقه ۱۹ به سقف یک […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000