زمان تشییع و خاکسپاری کیومرث پوراحمد مشخص شد

زمان تشییع و خاکسپاری کیومرث پوراحمد مشخص شد

پیکر مرحوم کیومرث پوراحمد که امروز از انزلی به تهران منتقل شد، فردا، ۱۸ فروردین در قطعه‌ هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روابط عمومی خانه سینما، مراسم تشییع و تدفین پیکر زنده یاد کیومرث پوراحمد به درخواست خانواده وی فردا جمعه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۱۰/۳۰صبح در قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار می‌شود.

کیومرث پوراحمد متولد سال ۱۳۲۸ در اصفهان بود که در کارنامه حرفه‌ای خود آثار ماندگاری همچون سریال‌های قصه‌های مجید و سرنخ و فیلم‌های سینمایی همچون به‌خاطر هانیه، خواهران غریب، شب یلدا و اتوبوس شب را داشت.

پوراحمد صبح روز ۱۶ فروردین در سن ۷۴سالگی در انزلی درگذشت.

فیلم سینمایی پرونده باز است آخرین ساخته زنده‌یاد پوراحمد بود که اسفند سال گذشته در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.

۵۷۵۷

پست بعدی

تاثیر اتفاقات اخیر روی مرگ خود خواسته پوراحمد/ آرامش ابدی در قطعه هنرمندان

پ آوریل 6 , 2023
احمدکاوری معتقد است سنجیدن یک هنرمند صرفا با یک رفتار اثرات جبران‌ناپذیری روی او خواهد گذاشت. مهسا بهادری: خبر بیش از آن‌چه که می‌توان فکرش را کرد تلخ و شوکه کننده بود. کیومرث پوراحمد، کارگردان «خواهران غریب» و «قصه‌های مجید» و «اتوبوس شب» صبح روز چهارشنبه شانزدهم فروردین درگذشت. ابتدا […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000