فیلم «نفرت جن» در نتفلیکس

فیلم «نفرت جن» در نتفلیکس

فیلم کوتاه «نفرت جن» نخستین فیلم موریتانی و یونسکو در نتفلیکس به نمایش در آمد.

سمیه تاج الدین: نتفلیکس نخستین فیلم موریتانی را به نمایش در آورد. این فیلم که Enmity Djinn (نفرت جن) نام دارد، با مشارکت یونسکو ساخته شده است. محمد ولد اشکونه کارگردان و تهیه کننده این فیلم است. زینبو احمد محمد، مامادو مختار و ندیای غییه در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان این فیلم کوتاه ۲۰ دقیقه‌ای درباره یک جن است که پس از سه نسل احضار می‌شود تا خود را در شهری ناآشنا پیدا کند که با دشمنی آشنا روبه رو می‌شود.

فیلم «نفرت جن» در نتفلیکس

این فیلم یکی از شش فیلم با عنوان «تصور مجدد داستان‌های فولکلور آفریقایی» است که نتفلیکس و یونسکو تهیه کرده‌اند، هدف از ساخت این فیلم به عنوان بخشی از طرح حمایت از فیلمسازان جوان آفریقایی و ترویج تنوع فرهنگی عنوان شده است.

این فیلم پیش از پخش از نتفلیکس در مقابل رهبران آفریقایی در واشینگتن در حاشیه‌ی اجلاس آمریکا و آفریقا به نمایش درآمد.

این کارگردان، محمد ولد اشکونه به مدت دو سال در آفریقای جنوبی در رشته‌ی سینما تحصیل کرد. سپس به آمریکا سفر کرد و در آنجا به تحصیل در رشته‌ی طراحی، نقاشی و جلوه‌های بصری پرداخت و در زمینه‌ی جلوه‌های بصری در هالیوود کار کرد.

اولین کارگردانی او فیلم کوتاه "جاده امید" در موریتانی بود.

منبع: العربی الجدید

۵۷۲۴۹

admin

پست بعدی

قالیباف : گام جدید مجلس برای نظارت بر تخصیص بودجه

چ آوریل 5 , 2023
ایسنا نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اشکالات جدی در اجرای قوانین بودجه طی سال‌های گذشته، گفت: با هدف نظارت دقیق بر نحوه تخصیص بودجه، دولت مکلف شده است از طریق سازمان برنامه و بودجه بعد از تخصیص هر ردیف و هر اقدامی در بودجه آن را به مجلس گزارش کند و برای این منظور سامانه‌ای طراحی شده که امکان نظارت بر نحوه تخصیص بودجه را به مجلس می‌دهد.

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000