هوش مصنوعی نولان؛ موضوع بدهید، فیلم‌نامه تحویل بگیرید!

هوش مصنوعی نولان؛ موضوع بدهید، فیلم‌نامه تحویل بگیرید!

مگ‌تک نوشت: دنیای هوش‌های مصنوعی، هرروز غافلگیری‌های عجیبی برای ما دارد و هرچه می‌گذرد بیش از پیش کاربران را شگفت‌زده می‌کند. این‌بار نوبت سینما و علاقه‌مندان به دنیای هنر است که از قدرت هوش مصنوعی لذت ببرند و یا حتی بترسند!

هوش مصنوعی نولان، یک ربات هوش مصنوعی است که از شما موضوع و عنوان فیلمنامه را دریافت می‌کند و سپس یک فیلمنامه از موضوعی که شما درخواست کرده‌اید تحویل‌تان می‌دهد. این ربات هوش مصنوعی حتی قادر است تا از کلمات و جمله‌هایی که برای شما در فیلمنامه نوشته است، یک تصویر بسازد.

البته لازم به ذکر است که این هوش مصنوعی در مراحل اولیه‌ی خود قرار دارد و ممکن است در ساخت فیلمنامه برای شما، کمی باگ داشته باشد. اما قطعا به وجود آمدن چنین رباتی قطعا در آینده می‌تواند دنیای فیلم و سینما را تحت تاثیر قرار دهد و از نویسندگان فیلمنامه بی نیاز کند.

ضمنا هنوز مشخص نیست که این هوش مصنوعی ارتباطی به کریستوفر نولان کارگردان بزرگ سینما دارد یا فقط یک ادای احترام به این فیلم‌ساز مطرح و افسانه‌ای است؟

۲۲۷۲۲۷

admin

پست بعدی

سوختگی دو نفر در اثر انفجار ساختمانی در شهرری

س آوریل 4 , 2023
انفجار و آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی سبب مصدومیت یک زن و مرد در شهرری شد. به گزارش خبرگزاری مهر، امروز وقوع یک مورد حادثه انفجار و آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی دو طبقه در شهر ری به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000