صدرالدین زاهد به ایران برگشت

صدرالدین زاهد به ایران برگشت

نمایش «افسانه ببر» به کارگردانی صدرالدین زاهد به مدت ۲۰ شب در خانه نمایش دا روی صحنه می‌رود. صدرالدین زاهد که به تازگی به ایران بازگشته است، تهیه‌کنندگی اثر را بر عهده دارد و خانه نمایش دا به عنوان مجری طرح در تولید «افسانه ببر» مشارکت داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی خانه نمایش دا، نمایش «افسانه ببر» نوشته داریو فو در دور دوم اجرا با ایجاد تغییراتی در نمایشنامه متناسب با حال و هوای روز جامعه، از ۲۵ فروردین ماه در سالن شماره یک خانه نمایش دا روی صحنه خواهد رفت.

این نمایش مونولوگ که صدرالدین زاهد از اعضای قدیمی کارگاه نمایش آربی آوانسیان، ترجمه، طراحی و کارگردانی آن را برعهده دارد، درباره سربازی زخمی در راهپیمایی انقلاب چین است که توسط همکارانش در کوهستان هیمالیا رها می‌شود و به غاری که ماوا ماده ببری و بچه‌هایش است، پناه می‌برد. صدرالدین زاهد که به تازگی به ایران بازگشته است، تهیه‌کنندگی اثر را برعهده دارد و خانه نمایش دا به عنوان مجری طرح در تولید «افسانه ببر» مشارکت داشته است.

«افسانه ببر» تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری، هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن شماره یک خانه نمایش دا روی صحنه است و مخاطبان برای تهیه بلیت اثر می‌توانند به سایت فروش بلیت و همچنین گیشه خانه نمایش دا واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان خارک، بن‌بست اول، پلاک ۵ مراجعه کنند.

«افسانه ببر» پیش از این در مهر و آبان ماه ۱۴۰۰ در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر اجرا شده بود. در اجرای جدید، همانند دور نخست اجرا، صدرالدین زاهد به عنوان تنها بازیگر اثر به ایفای نقش خواهد پرداخت.

۲۵۹۲۵۹

پست بعدی

پیام وزیر دفاع: از سازمان ملل و دیگر سازمانهای بین المللی، انتظار داریم ...

س آوریل 4 , 2023
تسنیم نوشت: امیر آشتیانی اعلام کرد: آمادگی داریم برای رفع آلودگی اراضی تحت تأثیر مین‌های زمینی، با کشورهای دیگر و سازمان های بین المللی مربوطه مشارکت و همکاری کنیم. امیر آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مناسبت "روز بین المللی آگاهی از خطر مین و کمک به اقدام […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000