امدادرسانی به ۵۸ هزار نفر، در طرح نوروزی ۱۴۰۲/ انجام ۱۸۷۵ عملیات

امدادرسانی به ۵۸ هزار نفر، در طرح نوروزی ۱۴۰۲/ انجام ۱۸۷۵ عملیات

سخنگوی طرح‌های نوروزی ۱۴۰۲ جمعیت هلال احمر گفت: در طرح امداد نوروزی امسال، به ۵۸ هزار نفر، امدادرسانی شده است

به گزارش خبرگزاری مهر، وحید سلیمی سخنگوی طرح‌های نوروزی جمعیت هلال احمر با اشاره به آمار خدمات ارائه شده از روز ۲۴ اسفندماه تا روز سیزدهم فرودین‌‎ماه گفت: امدادگران جمعیت هلال‌احمر از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا سیزدهم فروردین ۱۴۰۲، در ۴۰۷۹ عملیات پوشش حوادث شرکت کردند که از این تعداد ۱۸۷۵ مورد حوادث جاده‌ای، ۱۶۱ مورد پوشش حوادث جوی، ۱۵۷ مورد عملیات کوهستان، ۱۵۷۰ مورد مراجعات حضوری، ۲۳۹ عملیات شهری، ۲۳ مورد عملیات زمین‌لرزه، ۱۷ مورد عملیات صنعتی کارگاهی، ۳۵ مورد عملیات در محیط‌های آبی- ساحلی و ۲ مورد نیز سایر عملیات بوده است.

سخنگوی طرح‌های نوروزی هلال‌احمر ادامه داد: در این مدت به ۵۸ هزار نفر امدادرسانی شده است. از این تعداد، ۴۶۶۲ نفر خدمات اسکان اضطراری، ۱۵۸۲ نفر انتقال به مراکز درمانی، ۲۵ هزار و ۱۷۶ نفر درمان در محل و ۲۸۱ نفر نیز، خدمات انتقال به مناطق امن را دریافت کرده اند.

او با بیان اینکه امدادگران هلال احمر در این مدت ۳۴۶ مورد عملیات نجات فنی انجام داده و ۳۹۴ مصدوم سوانح جاده‌ای را رهاسازی کرده اند، از انجام تست قندوفشارخون برای ۲۶ هزار و ۸۶۳ نفر خبر داد.

کد خبر 5745487

پست بعدی

مدیر عامل صندوق هنر تاکید کرد: مصمم به تبدیل «هنرکارت» به مهمترین شناسه هویتی و رفاهی هنرمندان هستیم

د آوریل 3 , 2023
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به تصویر ذهنی برخی اعضا از کاربرد «هنرکارت» ، به عنوان کارتی که فقط برای واریزی ها صادر شده است، از ارائه انواع خدمات، تسهیلات، تخفیفات و… با سطوح مختلف این کارت شامل آبی، نقره ای، طلایی و پلاتینیوم خبر داد و تأکید کرد: […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000