زلنسکی، رئیس‌جمهور چین را به اوکراین دعوت کرد

بعد از سفر اخیر شی جین پینگ رئیس جمهوری چین به روسیه، حالا ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین از شی برای دیدار از اوکراین دعوت کرده است.

زلنسکی، رئیس‌جمهور چین را به اوکراین دعوت کرد کد خبر: 604350 | ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ ۱۵:۲۳:۲۰ اعتمادآنلاین |

ولودیمیر زلنسکی در مصاحبه با خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت: ما آماده هستیم تا وی (شی جین پینگ) را در این جا (اوکراین) ملاقات کنیم. می خواهم با او صحبت کنم. من قبل از جنگ تمام عیار هم با او تماس هایی داشتم اما بیش از یک سال است که تماسی نداشته ایم.

به گزارش ایرنا، آسوشیتدپرس نوشت: زلنسکی روز سه شنبه هشدار داد اگر کشورش نتواند در جنگ با روسیه در شهر کلیدی شرقی اوکراین پیروز شود روسیه می تواند حمایت بین المللی را برای وادار کردن اوکراین برای سازش غیرقابل قبول جلب کند.

این خبرگزاری افزود: دیدار اخیر شی جین پینگ با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه احتمال آمادگی پکن برای تامین سلاح ها و مهمات مورد نیاز مسکو را مطرح کرد اما سفر شی به روسیه بدون اعلام چنین چیزی پایان یافت.

admin3

پست بعدی

دختر آقای بازیگر چگونه آزاد شد؟

چ مارس 29 , 2023
ایسنا نوشت: نعمت‌الله گرجی همان اندازه که در بازیگری حضوری گرم داشت، به فکر خانواده خویش هم بود. به همین دلیل وقتی قرار شد دیداری با امام خمینی (ره) داشته باشند، همه فکر و ذکرش این بود که مساله دخترش را با امام مطرح کند و تنها فرزندش را از […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000