وقوع ۷ تصادف رانندگی در استان سمنان/ یک نفر جان باخت

وقوع ۷ تصادف رانندگی در استان سمنان/ یک نفر جان باخت

سمنان- مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته هفت حادثه رانندگی در محورهای استان رخ داده است، گفت: در مجموع این حوادث یک نفر جان باخته است.

مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه طی شبانه روز گذشته هفت سانحه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان سمنان به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: از این تعداد چهار مورد واژگونی، یک مورد تصادف دو خودرو با یکدیگر و دو مورد دیگر انحراف خودرو از جاده را شامل می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه در مجموع این حوادث یک نفر جان خود را از دست داده است، افزود: در حادثه انحراف پژو پارس از جاده و سقوط از پل در کیلومتر ۲۳ محور دامغان به شاهرود دو نفر مصدوم و یک نفر جان باخته است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه کیلومتر ۲۵ همین محور دامغان_ شاهرود نیز یک خودرو پراید از جاده منحرف و با تابلو برخورد می‌کند، ابراز داشت: این حادثه نیز مصدومیت یک نفر را به همراه داشته است.

محمدخانی ضمن بیان اینکه تصادف پژو ۴۰۵ با وانت پیکان کیلومتر ۱۵ محور میامی-سبزوار دیگر حادثه مهم رانندگی را رقم زده است، در ادامه تصریح کرد: این حادثه نیز باعث مصدومیت چهار نفر شده است.

وی افزود: واژگونی پژو پارس کیلومتر ۵۷ محور دامغان-سمنان ۹ مصدوم، واژگونی وانت مزدا کیلومتر ۶۰ سرخه-آرادان هفت مصدوم، واژگونی پژو ۴۰۵ کیلومتر ۴۹ محور شاهرود_ دامغان پنج مصدوم و واژگونی پراید کیلومتر ۱۱ محور آرادان-سرخه چهار مصدوم بر جای گذاشته است.

کد خبر 5741737

پست بعدی

بشنوید | به باغ همسفران سروده سهراب سپهری

د مارس 27 , 2023
درنگی بر سروده های خیال انگیز شعرای معاصر ایران و جهان، به صورت موسیقی گفتار، شعر" به باغ همسفران" سروده سهراب سپهری با اجرای مهرداد محمدپور را بشنوید. منبع: خبرآنلاین دریافت 29 MB 266 263

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000