آمار تکان‌دهنده قربانیان حوادث ترافیکی در ایران/ نوروز هزاران نفر عزا می‌شود

آمار تکان‌دهنده قربانیان حوادث ترافیکی در ایران/ نوروز هزاران نفر عزا می‌شود

طی سال‌های اخیر آمار فوتی‌های تصادفات جاده‌ای در نوروز تغییرات زیادی داشته است.

به گزارش خبرآنلاین، براساس اعلام فرمانده کل انتظامی کشور، از ابتدای سفرهای نوروزی تا عصر دیروز ۴۷۰ کشته در تصادفات جاده‌ای داشتیم.

سردار رادان همچنین اعلام کرده که ۶۵ درصد از عامل فوتی‌ها ناشی رعایت نکردن سرعت مطمئنه، عدم رعایت حق تقدم و ناتوانی در کنترل خودرو است.

مرور آمار فوتی‌های ده سال اخیر طی تعطیلات نوروز نشان می‌دهد که آمار قربانیان حوادث نوروزی طی ده سال گذشته نشان می‌دهد که سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ بیشترین آمار فوتی‌ها را داشته است. سال ۱۳۹۹ هم کمترین آمار فوتی‌ها را داشته که احتمالا شیوع کرونا و کاهش سفرهای با توجه به ممنوعیت‌های تردد، عامل آن بوده است. طی این ده سال بیش از 11 هزار و صد ایرانی جان‌شان را بر اثر تصادفات رانندگی در نوروز از دست داده‌اند.

آمار فوتی‌های ناشی از تصادفات در ایام نوروز طی ده سال اخیر به شرح زیر است:

آمار تکان‌دهنده قربانیان حوادث ترافیکی در ایران/ نوروز هزاران نفر عزا می‌شود

admin

پست بعدی

سعید روستایی: امیدوارم بتوانید نسخه کامل‌تر «برادران لیلا» را ببینید

ی مارس 26 , 2023
سعید روستایی، کارگردان «برادران لیلا» پس از انتشار گسترده نسخه غیرقانونی اثرش در ایران در صفحه اینستاگرامش نوشت: «امیدوارم به زودی شرایطی فراهم شود تا نسخه کامل‌تر فیلم را در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.» به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سعید روستایی، کارگردان «برادران لیلا» با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000