فعالیت ۹۰ پایگاه مطالعات نوروزی ویژه دانش آموزان خوزستانی

فعالیت ۹۰ پایگاه مطالعات نوروزی ویژه دانش آموزان خوزستانی

باشگاه خبرنگاران نوشت:مسعود حمیدی نژاد مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به فعالیت پایگاه‌های مطالعات نوروزی گفت: در راستای اجرای جهاد همدانی در شتاب بخشیدن به رشد شاخص‌های آموزشی و تربیت استان خوزستان به لزوم توجه به فرایند مطالعه و آمادگی دانش آموزان جهت شرکت در امتحانات پایانی نوبت دوم و کنکور سراسری در زمان تعطیلات نوروزی بیش از ۹۰ پایگاه مطالعه نوروزی دانش آموزان راه اندازی شده است.

او با عنوان اینکه در هر منطقه آموزشی حداقل دو پایگاه تفکیک دخترانه و پسرانه ایجاد شده است، ادامه داد: تاکنون بیش ۵ هزار ۲۰۰ نفر روز از این پایگاه‌ها استفاده کرده اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان با تاکید بر اینکه پایگاه‌های برای مطالعات نوروزی در نظر گرفته شده که از مرکزیت شهری برخوردار بوده و از امکانات لازم و مناسب جهت مطالعه دانش آموزان برخوردار هستند، گفت: کلیه پژوهش سرا و دبیرستان‌های استعداد درخشان شاهد نمونه دولتی شبانه روزی موظف به شکیل پایگاه‌های مطالعاتی در این زمینه هستند.

به گفته آقای حمیدی نژاد، شروع به فعالیت پایگاه‌های علمی از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ روز ادامه خواهد داشت.

46

admin

پست بعدی

صعود ساحلی‌بازان فوتبال ایران به فینال قهرمانی آسیا

ش مارس 25 , 2023
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با برتری مقابل عمان به فینال جام ملت‌های آسیا راه پیدا کرد. کد خبر: 603903 | ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ ۱۸:۱۴:۰۰ اعتمادآنلاین | در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از ساعت ۱۷ در تایلند به مصاف عمان رفت و با برتری ۶ […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000