جایزه‌ای دیگر برای فیلمی با بازی نوید محمدزاده

جایزه‌ای دیگر برای فیلمی با بازی نوید محمدزاده

جایزه اصلی (Main prize) فستیوال بین‌المللی فیلم ژنو به «شب، داخلی، دیوار» رسید. نوید محمدزاده، امیر آقایی، علیرضا کمالی، سعید داخ، با معرفی دایانا حبیبی و دانیال خیری‌خواه از بازیگران این فیلم هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی پروژه، فیلم سینمایی «شب، داخلی، دیوار» به نویسندگی و کارگردانی وحید جلیلوند و تهیه‌کنندگی علی جلیلوند در ادامه حضورهای بین‌المللی خود، جایزه اصلی جشنواره فیلم ژنو را دریافت کرد.

مراسم اختتامیه این رویداد سینمایی در آخرین ساعات شامگاه شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ در ژنو کشور سویس برگزار شد.

این فیلم پس از اولین حضور جهانی خود در بخش اصلی هفتادونهمین جشنواره فیلم ونیز، نمایش خود را در فستیوال‌های تورنتو، بوسان، هامبورگ، آسیاپاسفیک، سائوپائولو، لیسبون، گوتنبرگ، اوراسیا، ژنو و … ادامه داد تا در سال آینده به اکران جهانی درآید.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: زندگی نابینایی به نام علی با ورود نابهنگام زنی متواری، آشفته می‌شود…

نوید محمدزاده، امیر آقایی، علیرضا کمالی، سعید داخ، با معرفی دایانا حبیبی و دانیال خیری‌خواه و جمعی از بازیگران و هنرجویان تئاتر بازیگران این فیلم هستند.

۲۵۹۲۵۹

پست بعدی

۵ میلیارد و ۳۶۱ میلیون؛ فروش ساختمان استوانه‌ای چهارراه ولیعصر در سال ۱۴۰۱

ی مارس 19 , 2023
در سال ۱۴۰۱ بالغ بر ۸۰ هزار و ۸۷۱ تماشاگر از نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، سایه، قشقایی و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر دیدن کردند. میزان فروش کلی تمامی این نمایش‌ها در سال ۱۴۰۱ رقمی معادل ۵ میلیارد و ۳۶۱ میلیون و ۷۱۹ هزار و ۵۰۰ […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000