برآمدن آه از نهاد با دیدن قیمت‌ها در «برادران لیلا»؛ از سکه هشت میلیونی تا سکه ۳۰ میلیونی

برآمدن آه از نهاد با دیدن قیمت‌ها در «برادران لیلا»؛ از سکه هشت میلیونی تا سکه ۳۰ میلیونی

انتشار گسترده نسخه قاچاق «برادران لیلا» در فضای مجازی، جدا از ضرر و زیان مالی ناشی از آن به تهیه‌کننده این فیلم، به دلیل دیگری هم مورد توجه قرار گرفته است؛ تفاوت قیمت‌ها، از سکه هشت میلیونی روزهایی که این فیلم در حال ضبط بوده است تا سکه ۳۰ میلیون تومانی امروز، یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پنجشنبه، ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ بعضی منابع از انتشار نسخه دیجیتال و اکران آنلاین فیلم «برادران لیلا» در فرانسه خبر دادند. همزمان با اعلام این خبر بود که نسخه قاچاق و غیرقانونی فیلم «برادران لیلا» در فضای مجازی در ایران منتشر شد. نسخه قاچاق فیلم سعید روستایی در حالی منتشر شد که نمایش آن در ایران دچار مشکل شده و توسط وزارت ارشاد در وضعیت توقیف قرار گرفته است.

از جمله واکنش‌ها به این اتفاق از سوی جواد نوروزبیگی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «برادران لیلا» بود. او گفت: «طبق صحبت‌های وزیر ارشاد، دوستان سازمان سینمایی تصمیم به تنبیه ما گرفتند و این تنبیه علاوه‌ بر ما، شامل حال مخاطبان سینمای ایران هم شد که امکان تماشای یک فیلم خوب در شرایط مناسب را از دست دادند.»

انتشار این فیلم واکنش‌های دیگری را هم برانگیخته است که از جمله آن‌ها می‌توان به واکنش‌های اینستاگرامی اشاره کرد. از جمله صحنه‌های این فیلم که بسیار در فضای مجازی دست به دست می‌شود صحنه‌ای است که منوچهر با بازی پیمان معادی برای خرید سکه به صرافی می‌رود و وقتی با رقم ۸ میلیون تومان برای هر سکه مواجه می‌شود آن‌قدر تعجب می‌کند که می‌پرسد: «حباب است دیگر؟!» این دیالوگ‌ها با اخبار این روزها مقایسه می‌شود. از جمله این که قیمت طلا و سکه امروز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ مسیری افزایشی را پیموده و سکه امامی نیز دوباره وارد کانال ۳۰ میلیون تومانی شده است.

۲۵۹۲۵۹

admin

پست بعدی

جنجال بر سر حجاب در کنسرت گرشا رضایی

ش مارس 18 , 2023
در کنسرت گرشا رضایی، خواننده پاپ که شامگاه جمعه ۲۶ اسفند در سالن اسپیناس پالاس برگزار شد، تذکر حجاب به حضار، جنجال آفرید. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس ویدئوهای منتشرشده در فضای مجازی، تذکر حجاب به برخی حاضران در کنسرت گرشا رضایی، خواننده موسیقی پاپ موجب واکنش افراد تذکرگیرنده شد. […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000