ترکیبِ خبرساز این روزهای خوی/ احسان علیخانی و امیر عظیمی برای زلزله‌زده‌ها چه می‌کنند؟

ترکیبِ خبرساز این روزهای خوی/ احسان علیخانی و امیر عظیمی برای زلزله‌زده‌ها چه می‌کنند؟

امیر عظیمی، خواننده و آهنگساز جوان موسیقی پاپ در حالی چند روزی است در کنار احسان علیخانی به خوی سفر کرده که این پرسش ایجاد شده که آیا قرار است برای مردم زلزله‌زده خوی در لحظات سال تحویل اتفاقی را رقم بزند؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیر عظیمی خواننده پاپ که سال ۱۴۰۱ را در کنار احسان علیخانی و با خواندن ترانه «قرن جدید» برای برنامه تحویل سال این مجری مطرح تلویزیون آغاز کرد، در آستانه سال جدید به خوی سفر کرده تا سال ۱۴۰۲ را به همراه علیخانی در کنار اهالی زلزله‌زده این شهر و روستاهای اطراف آن آغاز کند.

عظیمی در این سفر که در سکوت خبری انجام شده به گروه احسان علیخانی و تیم سازنده «عصر جدید» که امسال بعد از مدت‌ها برنامه‌ای برای تلویزیون در دست ساخت ندارند و مدت‌هاست پس از زلزله در شهر خوی حضور دارند، ملحق شده و در کنار آن‌ها به توزیع کمک‌های مردمی برای مردم زلزله‌زده می‌پردازد. حضور این خواننده پاپ که سال گذشته اولین کنسرت خود را برگزار کرد و به تازگی قطعه «دلم تنگه» را با تم اجتماعی منتشر کرده در کنار احسان علیخانی این موضوع را که او برای لحظه تحویل سال در کنار مردم حادثه‌دیده از زلزله قطعاتی شاد از میان آهنگ‌هایش را اجرا کند را محتمل می‌کند.

۲۵۹۲۵۹

admin

پست بعدی

نارضایتی دوباره جورجینا از قوانین عربستان

ش مارس 18 , 2023
خبر ورزشی نوشت: بخشی از مستند زندگی جورجینا رودریگس پیش از انتشار رسمی به صورت عجیبی لو رفته است. با اعلام جورجینا رودریگس از پخش قسمت دوم مستند زندگی خود که در بیست و چهارم این ماه در نت‌فلیکس پخش خواهد شد، وب سایت اسپانیایی Vanettes فاش کرد که به […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000