سِمَتی که پرویز برومند برای یک فیلم سینمایی گرفت

سِمَتی که پرویز برومند برای یک فیلم سینمایی گرفت

پرویز برومند، فوتبالیست و دروازه‌بان سابق تیم ملی در اکران مردمی فیلم سینمایی «کن پامنار» به عنوان سفیر ورزشی این فیلم معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، اشکان درویشی کارگردان و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «کن پامنار» شب گذشته جمعه ۲۶ اسفندماه پیش از اکران مردمی این فیلم در پردیس سینمایی چارسو گفت: «سعی کردیم برای شروع اکران‌های فیلم یک اتفاق خوب رقم بزنیم، به همین دلیل می‌خواهم پرویز برومند را که قرار است در فیلم بعدی من «ایجنت»، که درباره پشت پرده‌های فوتبال است، همراهم باشد، به عنوان سفیر ورزشی و مردمی فیلم «کن پامنار» معرفی کنم.»

در ادامه پرویز برومند ضمن خیر مقدم به حضار گفت: «مسائلی همچون حقوق کودکان و مشکلات کودکان کار همیشه یکی از مسائل و معضلات هر جامعه‌ای است و همه باید با توجه به این موضوع تلاش کنیم تا وضعیت زندگی برای کودکان کار بهتر شود.»

او ادامه داد: «تلاش می‌کنیم با تشویق مردم و مسئولان به تماشای این فیلم، توجه‌ها را به حقوق کودکان به خصوص کودکان کار جلب کنیم.»

فیلم سینمایی «کن پامنار» از ۲۴ اسفندماه در سینماهای منتخب هنروتجربه روی پرده رفته است.

فیلم‌های گروه هنروتجربه در دو سانس ۱۶ و ۱۸ در سالن‌های منتخب این گروه در تهران اکران می‌شود و روزهای چهارشنبه نیز در سینماهای هنروتجربه شهرستان‌های مختلف سراسر کشور روی پرده می‌رود و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت‌های فروش بلیت مراجعه کنند.

۲۵۹۲۵۹

admin

پست بعدی

لیست شماره تلفن‌های ضروری کشور برای سفرهای نوروزی/ این شماره‌ها را یادداشت کنید

ش مارس 18 , 2023
همشهری آنلاین نوشت: سامانه‌های ضروری برای ارتباط مردمی در تعطیلات نوروز شبانه‌روز پاسخگو هستند. معاون وزارت راه و شهرسازی افندی‌زاده شماره تماس‌هایی را برای ارتباط مردمی در تعطیلات نوروز به این شرح اعلام کرد: اطلاعات راه‌ها با سامانه ۱۴۱، قطار و راه آهن با سامانه ۵۱۴۹ هواشناسی ۱۳۴، اطلاعات پرواز […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000