خودسازی معنوی از برکات کار در گروه های جهادی است

خودسازی معنوی از برکات کار در گروه های جهادی است

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در آیین تجلیل از گروه های جهادی برتر بسیج استان چهارمحال و بختیاری گفت:‌ خودسازی معنوی از برکات کار در گروه های جهادی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، دوره آموزش و توانمندسازی گروه های جهادی، قرارگاه های جهادی و هیئت رئیسه وکارگروه های تخصصی مجمع جهادگران استان چهارمحال و بختیاری با عنوان"رسم جهاد- رسم خدمت- رسم هجرت" برگزار و از گروه های برتر جهادی با حضور فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان چهارمحال و بختیاری در مجتمع لاله شهرکرد تجلیل شد.

سردار علی محمد اکبری در این مراسم با تإکید بر ضرورت انعکاس فعالیت های جهادگران به منظور امیدآفرینی و عمل به توصیه های رهبر معظم انقلاب، گفت: کار جهادی و مردم داری و مردم یاری و مردم نوازی نیازی به رسانه ای کردن ندارد،‌اما از آنجایی که کار جهادی امیدآفرین است، با توجه به مطالبه رهبر معظم انقلاب، یک تکلیف است.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام افزود: تجلیل و تشویق و تشکر و قدردانی از جهادگران، برای ایجاد حس رقابت سالم بین گروه های جهادی است؛ وگرنه ارزش کار جهادی بسیار بالاتر از این حرفهاست.

سردار اکبری، خاطرنشان کرد:‌1430 گروه جهادی از استان چهارمحال و بختیاری در اطلس جهادی کشور ثبت شده است، که بالغ بر 3هزار نفر می شود؛‌و امروز از هر شهرستان و محله ای یک نماینده حضور یافته است.

وی بحث جهاد تبیین در کارهای جهادی را مورد تإکید قرار داد و گفت: باید بین مردم که زحمت می کشید، اصل اسلام ناب محمدی را نیز تبیین کنید.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت: خودسازی معنوی از برکات کار در گروه های جهادی است و شهید حججی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب حجت و عزت اسلام شد، در همین گروه های جهادی ونقاط دور به خودسازی رسید.

سردار اکبری، تصریح کرد: کار جهادی یک کار دوطرفه است و جهادگران علاوه بر خدمت به دیگران، خودشان هم از نعمت خودسازی بهره مند می شوند. و همه می توانند برای کار جهادی با هر نیت و عنوانی و قشری از بسیج، گروه های جهادی را تشکیل دهند.

وی، کار جهادی را همراه با مشقت و سختی دانست و گفت: کار گروه های جهادی برای مردم و بوسیله مردم است و بسیج سازندگی هم به معنی ساختن و پیش برندگی در همه عرصه هاست.

سردار اکبری، کمک به مردم و نیازمندان با توکل به خدا و توسل به ائمه معصومین را یک تکلیف برای سپاه و بسیج دانست و خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج پرچمدار کار جهادی است و رزمایش کمک های مومنانه از زمان شیوع کرونا از مصادیق کارهای جهادی می باشد که در آستانه بیست و هشتمین مرحله آن در استان چهارمحال و بختیاری هستیم و تاکنون بالغ بر یکهزار و 100 میلیارد تومان کمک جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شده است.

گفتنی است؛ در این مراسم که نمایندگان 500 گروه جهادی حضور داشتند، از 130 جهادگر برتر بسیج سازندگی استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.

پست بعدی

پشت پرده گرانی گوشت چه بود؟

ش مارس 18 , 2023
اقتصاد نیوز نوشت: پشت پرده گرانی گوشت قرمز چیست و آیا مقدار تولید گوشت قرمز در کشتارگاه‌های کشور در این رشد قیمت اثرگذار بوده است؟ عرضه گوشت برای پنجمین ماه متوالی کاهش یافت و به کمترین سطح خود طی دست‌کم 11 ماه اخیر رسید. همزمان با کاهش عرضه، متوسط قیمت […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000