مرگ سرهنگ بازنشسته در یک درگیری

مرگ سرهنگ بازنشسته در یک درگیری

ایران نوشت:ساعت 4 بعد از ظهر چهارشنبه 24 اسفند، بازپرس محمد مهدی براعه از مرگ مردی میانسال در بیمارستان با خبر شد.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد مرد میانسال سرهنگ بازنشسته و رئیس اسبق پلیس پیشگیری پایتخت بوده که شامگاه سه‌شنبه در جریان یک درگیری دچار حمله قلبی شده و پس از انتقال به بیمارستان یک روز بعد جان باخته است.
با شروع تحقیقات پلیسی کارآگاهان جنایی دریافتند روز حادثه یک گروه جدید بهره‌بردار که وظیفه‌اش محوطه سازی، نگهداری از مجموعه و اجاره مغازه‌ها و تعیین تیم حراستی است با پایان یافتن مدت زمان قرار داد بهره‌بردار قبلی، برای تحویل مجموعه مورد نظر به آنجا رفته بودند. اما گروه بهره‌بردار قبلی، با این ادعا که هنوز تسویه حساب نکرده‌اند از تحویل مجموعه خودداری کردند. اما همین موضوع باعث اختلاف و درگیری بین دو گروه شد و در این میان سرهنگ بستو، رئیس حراست و همکارانش با اعضای گروه جدید درگیر شدند و ناگهان بر اثر ضرباتی که به سرو صورت و سینه‌اش وارد شد روی زمین افتاد و از هوش رفت که بلافاصله وی را به بیمارستان منتقل کردند اما ساعاتی بعد جان باخت.
پزشکی قانونی در معاینات اولیه علت مرگ را سکته قلبی عنوان کرد. اما از آنجایی که به گفته شاهدان ضرباتی به قفسه سینه وی وارد شده بود دستور تحقیقات از افرادی که در این درگیری حضور داشتند و شناسایی ضارب صادر شد. همچنین بازپرس سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته محل درگیری و مشخص شدن علت اصلی مرگ را صادر کرد.

23302

پست بعدی

کیهان: مدیران خانه سینما حاشیه سازی می کنند / آنها درگیر فعالیت سیاسی اند نه صنفی

ش مارس 18 , 2023
کیهان نوشت:تمدیریت خانه سینما در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و فعلی این نهاد در عمل نشان دادند که امیدی برای اصلاح خانه سینما نیست. خانه سینما که به‌عنوان مجمع اصناف سینمایی کشور شناخته می‌شود، طی حدودا 15 سال گذشته، برخلاف کارکرد تعریف‌شده‌اش مبنی بر رسیدگی به مسائل […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000