ترافیک در محورهای مواصلاتی استان سمنان پرحجم است

ترافیک در محورهای مواصلاتی استان سمنان پرحجم است

سمنان- رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه هم اکنون ترافیک محورهای مواصلاتی استان پرحجم است، گفت: مشکل خاصی در محورها گزارش نشده است.

سرهنگ موسی بزرگی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه امروز جمعه تصادف جرحی و فوتی در محورهای استان سمنان گزارش نشده است، ابراز داشت: هم اکنون ترافیک در جاده تهران _ مشهد محدوده استان سمنان و جاده سمنان _ قم پرحجم و روان است.

وی ضمن بیان اینکه به لحاظ شرایط جوی با بارش باران در محورهای استان مواجه هستیم، افزود: با توجه به اینکه احتمال لغزندگی و سر خوردگی خودروها وجود دارد لذا از رانندگان تقاضا می‌شود در چنین شرایط نامساعد جوی سرعت مطمئنه و فاصله طولی را رعایت کنند

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه علت بیشتر تصادفات رانندگی ناشی از عدم توجه به جلو و خستگی است، ابراز داشت: استراحت یک ربع بعد از هر دو ساعت رانندگی می‌تواند از این پیشامدهای تلخ و ناگوار پیشگیری کند.

بزرگی ضمن بیان اینکه رانندگان به هشدارهای پلیس می‌بایست توجه کافی داشته باشند، تصریح کرد: رعایت فاصله طولی، پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز و خودداری از رانندگی در حالت خواب آلودگی و خستگی تضمین کننده سفری ایمن برای مسافران است.

وی ضمن بیان اینکه ۶۰ کمپ موقت و دائمی در جاده‌های استان سمنان برای استراحت رانندگان در نظر گرفته شده است، افزود: توصیه می‌شود رانندگان ضمن رفع خستگی از جاذبه‌های گردشگری هر منطقه نیز بهره بگیرند.

کد خبر 5735683

پست بعدی

عکس | ماشین های چینی آشغال هستند؟ این ماشین ها را ببینید!

ج مارس 17 , 2023
گجت نیوز در گزارشی به این باور عمومی پرداخته که ماشین های چینی ماشین های خوبی نیستند و گاه با واژه آشغال از آنها نام برده می شود. حالا اما این سایت در گزارشی به معرفی ماشین هایی از چین پرداخته که در کلاس بهترین های دنیا هستند! 1. هونگچی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000