توییتر بروزرسانی داد؛ ویژگی های اینستاگرام به توییتر می آید!

توییتر بروزرسانی داد؛ ویژگی های اینستاگرام به توییتر می آید!

دیجیاتو نوشت: این ویژگی فعلاً برای کاربران iOS ارائه شده و آمار مربوط به آن کاملاً خصوصی است.

توییتر شروع به نمایش معیار عمومی جدیدی برای کاربران خود کرده است. اکنون در کنار تعداد ری‌توییت‌ و لایک‌، شمارنده‌ای برای تعداد بوکمارک‌های هر توییت نیز وجود دارد که اگرچه درحال‌حاضر فقط برای کاربران iOS نمایش داده می‌شود، اما ظاهراً برنامه‌هایی برای گسترش آن وجود دارد.

شاخص جدید توییتر نسبت به سایر معیارهای این شبکه اجتماعی یک تفاوت بزرگ دارد. برخلاف سایر معیارهای توییتر مانند تعداد لایک‌ها، نمی‌توان روی بوکمارک‌های توییتر ضربه زد تا ببینید چه کسی آن را به لیست خود اضافه کرده است. همانطور که حساب پشتیبانی توییتر توضیح می‌دهد، بوکمارک‌ها کاملاً خصوصی هستند و این شرکت «هرگز نشان نمی‌دهد که کدام حساب‌ها یک توییت را به لیست بوکمارک‌های خود اضافه کرده‌اند.» در این توییت نوشته شده: «ما عاشق بوکمارک‌ها هستیم که توییت‌ها را ذخیره می‌کند تا بعداً دوباره آن‌ها را مشاهده کنیم. از امروز در iOS، تعداد کل دفعاتی که یک توییتر بوکمارک شده است را می‌توانید مشاهده کنید. البته نگران نباشد، بوکمارک‌های شما هنوز خصوصی هستند. ما هرگز نشان نمی‌دهیم که کدام حساب‌ها توییتی را به لیست بوکمارک‌های خود اضافه کرده‌اند.»

توییتر بروزرسانی داد؛ ویژگی های اینستاگرام به توییتر می آید!

نظر ایلان ماسک درباره نمایش بوکمارک‌ها در توییتر

ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر، نظر خود در مورد این ویژگی را به شیوه‌های متفاوتی ارائه کرده است. او در یکی از توییت‌های خود آن را یک «لایک غیررسمی بی‌علامت» خوانده و همچنین در توییت دیگری، از آن به عنوان «یک پیشرفت بزرگ برای توییتر» یاد کرده است.

برای تولیدکنندگان محتوا یا حساب‌های مربوط به یک کسب‌وکار، این آمار می‌تواند مفید باشد؛ زیرا نشان می‌دهد که دنبال‌کنندگان پست‌های شما را دوست دارند یا خیر.

اضافه‌شدن این ویژگی در توییتر با انتقادات مختلفی مواجه شده و برخی کاربران آن را اساساً بی‌معنی می‌دانند. برخی از کاربران به این موضوع اشاره کرده‌اند که توییتر آمارهای مختلف زیادی از توییت‌های فردی کاربران نمایش می‌دهد که این امر صفحه توییت را به‌هم ریخته است. از جمله نگرانی‌های مربوط به این ویژگی، می‌توان به نمایش تعداد بوکمارک‌های عکس‌های شخصی یک کاربر اشاره کرد که اکثراً زنان به آن اشاره کرده‌اند.

۲۲۷۲۲۷

admin

پست بعدی

رابطه عربستان و اسرائیل عادی می شود؟

ج مارس 17 , 2023
توافق ایران و عربستان می‌تواند به انحصار هسته‌ای اسرائیل پایان دهد و در را برای سایر کشور‌های منطقه به منظور دستیابی به قابلیت‌های هسته‌ای باز کند. کد خبر: 602709 | ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۱۲:۲۵:۲۶ اعتمادآنلاین | امیر مخول؛ رئیس اتحادیه جامعه عربی در حیفا است.او در سال ۲۰۱۰ میلادی توسط سازمان اطلاعات […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000