متیو مک‌کانهی و وودی هارلسون دوباره همبازی شدند/ بازی یک کمدی

متیو مک‌کانهی و وودی هارلسون دوباره همبازی شدند/ بازی یک کمدی

مهر نوشت: یک سریال کمدی با بازی وودی هارلسون و متیو مک‌کانهی ساخته می‌شود.

اپل یک سریال کمدی با بازی متیو مک‌کانهی و وودی هارلسون می‌سازد.

۲ رفیق «کارآگاه واقعی» یک بار دیگر در کنار هم جلوی دوربین می‌روند و این بار در یک کمدی که خالق آن دیوید وست رید است، بازی می‌کنند.

این سریال ۱۰ قسمتی که هر اپیزود آن نیم ساعته است به نوعی این دو بازیگر را در نقش‌های خودشان جلوی دوربین می‌برد و داستان ۲ دوست است که همراه خانواده‌هایشان سعی دارند در مزرعه مک‌کانهی در تگزاس زندگی کنند و نزدیکی زیادی این دوستی را در معرض آزمایش قرار می‌دهد.

مک کانهی و هارلسون همراه رید از تهیه‌کنندگان اجرایی هم هستند.

این خبر درست زمانی مطرح شد که اپل تی‌وی و اسکای‌دنس از یک پروژه جدید با نام «جایزه دروازه بزرگ» که توسط رید ساخته می‌شود خبر دادند.

مک‌کانهی و هارلسون در سال ۲۰۱۴ در سریال تحسین‌شده «کارآگاه واقعی» در اچ‌بی‌او در کنار هم دیده شدند و هر ۲ برای ایفای نقش‌های خود که ۲ کارآگاه از ایالت لوییزیانا بود نامزدی امی در نقش اصلی درام را کسب کردند.
منبع: ورایتی
۵۷۲۴۷

پست بعدی

میان ایران و عربستان سعودی چه خبر است؟

پ مارس 16 , 2023
چین به عنوان ناظر توافق و ناظمِ نظم آتی بین دو کشور در منطقه چگونه می‌خواهد و می‌تواند مواضع و سیاستهای عادلانه‌ای را برای اجرای توافقات اتخاذ کند؟ کد خبر: 602634 | ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۱۴:۰۴:۳۲ اعتمادآنلاین | مصطفی اعلایی، دیپلمات در یادداشتی اختصاصی برای اعتمادآنلاین به بررسی توافق جدید میان ایران […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000