مستندی متفاوت در مورد یک روحانی

مستندی متفاوت در مورد یک روحانی

عبدالرضا نعمت‌اللهی، کارگردان فیلم «برای پس از مرگم» در مراسم اکران افتتاحیه این مستند سینمایی گفته است این فیلم پرونده‌ای درباره علی صفائی‌حائری و شاید کمی متفاوت با سایر فیلم‌هایی باشد که درباره روحانیون ساخته شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی گروه سینمایی هنروتجربه، مراسم اکران افتتاحیه مستند سینمایی «برای پس از مرگم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی ۲۲ اسفندماه توسط گروه سینمایی هنروتجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پیام ویدئویی عبدالرضا نعمت‌اللهی، کارگردان فیلم که در خارج از کشور حضور دارد پخش شد. در بخشی از این پیام نعمت‌اللهی با تشکر از محمد حمیدی‌مقدم، مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی که از ساخت این فیلم حمایت کرد گفت: «از گروه هنروتجربه نیز تشکر می‌کنم و بسیار قدردان این موقعیت هستم زیرا این مراسم، اکران و نمایش فیلم مستند بهترین اتفاقی است که می‌تواند برای یک اثر بیفتد.»

او ادامه داد: «فیلم «برای پس از مرگم» پرونده‌ای است درباره علی صفائی‌حائری و شاید کمی متفاوت باشد با سایر فیلم‌هایی که درباره روحانیون ساخته شده است. در این مراسم محمد حمیدی‌مقدم مدیرعامل، عبدالحسین بدرلو معاون مستند، جمعی از مدیران مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، علیرضا حسینی رئیس انجمن صنفی تهیه‌کنندگان مستند و عضو هیئت مدیره خانه سینما، مصطفی رزاق کریمی، سهیل کریمی جمعی از علاقه‌مندان سینمای مستند، عوامل فیلم «برای پس از مرگم» و جمعی از شاگردان و علاقه‌مندان مرحوم صفائی‌حائری حضور داشتند.

مستند «برای پس از مرگم» به کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی فیلمی درباره روحانی اندیشمند و عارف صفائی حائری مشهور به عین صاد است.

در این فیلم چهره‌های مختلف فرهنگی و هنری همچون، محمدمهدی عسگرپور، منوچهر محمدی، نادر طالب‌زاده، علیرضا داودنژاد، خسرو باقری، بیژن بیرنگ، عبدالمجید معادیخواه، منیره صفایی، فروغ احراری، محسن بغدادی و… حضور دارند.

این فیلم نامزد بهترین کارگردانی، بهترین تدوین، بهترین پژوهش در بخش ملی شانزدهیمن دوره جشنواره سینماحقیقت و برنده جایزه ویژه شبکه مستند شده است.

مستند «برای پس از مرگم» از ۲۴ اسفند در گروه سینمایی هنروتجربه و از طریق سایت هاشور به صورت آنلاین اکران خواهد شد.

۲۵۹۲۵۹

admin

پست بعدی

بچه و حامد آهنگی باز می‌گردند؟

چ مارس 15 , 2023
ایسنا نوشت: دبیر ستاد نوروزی سیما درباره فعالیت هنرمندان مطرح در این روزها در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی، معتقد است: خیلی از هنرمندانی که مردمی هستند و هنرمندانی که واقعا دغدغه‌ی مردم را دارند، اگر انتقادی هم به شرایط دارند در نهایت می‌دانند ماموریتشان این است که امید و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000